odstawienie amfetaminy aka fugi - Pamięć i motywacja

Moderator: Zdrowie

• 49 / 2 / 0

Siemano,

chciałbym się spytać które suplementy/leki mogą pomóc w walce z odstawieniem fugi. Przerwę zacząłem od listopada, ale zdarzały się wpadki (tzn. w trzeźwych dniach nic nie robiłem, że aż dawałem w kichawę, żeby tylko coś porobić), ale od świąt nic nie biorę i teraz po tych najgorszych dniach, chciałbym odratować dopaminę w pewnym stopniu chociaż.

Fugę żarłem przez prawie całe liceum, nieregularnie, czasem dużo, czasem mało - gdy poszedłem na studia miałem pół roku przerwy i potem znów się zaczęło, lecialem przez pół roku kolejne i teraz chcę skończyć z tym na zawsze (polubiłem psychodeliki ostatnio i przy nich tylko zostaje i oczywiście zielonej herbacie :P). Palę codziennie trawę, ale zamierzam też ograniczyć, ale gdy już uporam się z fugą w 100%, bo nie chcę od razu wszystkiego odstawiać, bo jak ostatnim razem tak zrobiłem to szybko kończyło się fiaskiem.

Odżywam się spoko, od kilku miesięcy też jestem aktywny fizycznie, spię też w miarę dobrze. Co doradzilibyście z supli które by wspomogły ten żmudny proces wyciągania człowieka z anhedonii i prokrastynacji.

poprawiam brzmienie nazwy tematu, nie ten dział, przenoszę - blackgoku

ZX

• 902 / 303 / 0

ogólnie to leki na depresję, w tym przypadku ponarkotyczną depresję. Po amfie ta depresja jest całkiem spora i uniemożliwia normalne myślenie, wśród środków są:
* małe ilości zioła
* antydepresanty SSRI i MAOI
* trip na kwasie albo mikrodawki
* 5-htp
* dziurawiec
* tramal

Dopalaczy na serotoninę bym nie brał. Tych środków nie wolno mieszać bo można dostać zespołu serotoninowego co się często kończy śmiercią. Receptory serotoninowe są w sercu i źle na nie dragi działają dlatego nie możesz na tym jechać cały czas tj całe życie bo umrzesz na zawał.

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
  • 1794 / 152 / 0

No a słuchaj jakbyś nie miał supli to...
(ja wiem że jest w chuj mąrych książek/opracowań/kursów-cookbooków)
...ale to na mnie wywarło dość duże wrażenie jeżeli chodzi o teorię, ja wiem że to jeden z gości (ten z kwoty - pamięć - teoria) co buddyzm na zachód przywlókł, Cejrowski by go kapciem w glanc gdyby nosił...
Spoiler:
niesformatowany, lepiej masz w pdfie Eqiunoxa I v. V z: http://93beast.fea.st/files/section1/eq ... 20(05).pdf
tyko za dużo nie ściągajta bo brat zajebie

i tu bdb jeśli chodzi o praktykę:

https://www.sacred-texts.com/oto/lib913.htm

a tak w ogóle to jak już zbastowałeś to np:

- szachy
- krzyżówki
- tysiąc
- gry logiczne z netu
- tzw. "odwracanka" (flashing cards)

@Dersu Uzala, długą treść dawaj w spojlery i dla czytelności nie dawaj w quote, bo czcionka maleje przy cytatach - blackgoku
  • 49 / 2 / 0

Trip na shroomach podniósł mnie trochę na duchu. Codziennie także gram w gry planszowe, co jest świetną sprawą. Dziurawiec biorę regularnie od jakiegoś czasu. Ogarnę za jakiś czas 5-htp, ale dołożę do tego jeszcze noopept + cholina. Pijam też mnóstwo zielonej herbaty przez dzień, a z rana standarowo kawa rozpuszczalna z 2 łyżeczek.

Jest coraz lepiej chłopaki :) oby teraz tylko w abstynencji wytrzymać.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata