Czy są tu inni na których ciąży klątwa ULTRA RAPID METABOLIZER ?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 70 / 9 / 0

To moje przekleństwo plus lęki, zaburzenia osobowości. Kiedyś robiło mnie 30 mg kody po dwóch tabletkach Antidolu byłem naćpany extra. Tak było dopóki nie ćpałem. Dziś po 1,5 rocznym ciągu na kodzie gdzie najwięcej brałem 300 mg, obecnie dalej porobi mnie 240 mg. Choć nie biorę prawie nigdy wiecej niż 150 mg. Szkoda mi kasy, mdli mnie po tym gównie, a nie mam sił na robienie ekstrakcji i szkoda mi kasy. Nienawidzę chodzić do aptek . Ale kodeina mnie uspokaja, lęki maleją, myśli samobójcze też. Jak myślicie czy mam mocniejsze skręty bo metabolizuje więcej morfiny? tramadol działa na mnie normalnie, tolerka rośnie zwyczajnie brałem nawet 1,4 gram na dobę kiedy zastąpiłem nim kiedyś kodeinę. No ale dostępu nie mam. Gdyby koda nie działala tak mocno to pewnie bym nie ćpał bo do niczego nie mam innego dostępu. Jest ktoś kto też ma taką wątrobę jak ja? Najgorsze jest to że wpadłem pierwszy raz w to gówno biorąc na ból mięśni. A zadziałalo nie co mocniej niż powinno.
  • 9 / / 0

Ja to bym na twoim miejscu się cieszył że tak niskie dawki grzeją więc nie do końca rozumiem co z tym jest nie tak. A co do skręta, jeżeli więcej idzie do morfiny tym bardziej będzie odczuwalny skręt, no proste na logike.

RPO kwestionuje niejasne przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

RPO zwrócił się do ministra zdrowia ws. niejasnych przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Chodzi o niejasne sformułowania w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 426 uczestników Wejdź na czata