Odwyk dla par - chlopak pelnoletni, dziewczyna nieletnia

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 156 / 27 / 0

Jeśli ćpałaś sama z siebie (prochy) i dopiero potem poznałaś tego typa - OK...
Ale jeśli to on wciągnął Cię - osobę niepełnoletnią w walenie po nosie, jeśli to on posypał Ci pierwszą kreskę i przez niego się w to wyebałaś to po pierwsze - popełnił poważne przesępstwo za które grozi mu cięższy wyrok niż gdyby go złapali z workiem w kieszeni. A Dwa to otwórz wtedy oczy - jesteś w związku z ćpunem . Gdyby Cię naprawdę kochał. NIGDY by tego nie zrobił , Owszem niech utrzymuje swój nałóg to jego sprawa ale wpiperzanie kogoś w stymulany pod fasadą miłości jest jednym z najwiekszych sk&rwysyństw jakie jeden człowiek może zrobić drugiemu. To sprowadza nas do trzeciej kwestii - Idź na odwyk jak najszybciej, Jesteś jeszcze bardzo młoda i na tym etapie bardzo szybko i sprawnie możesz z tego wyjść. Może nawet jakaś krótka sesja z Antydepresantami Ci pomoże. Lecz jeśli jest tak jak pisze - zaczęłaś ćpać przez niego . To zostaw tego człowieka jak najszybciej gdyż może mówić że Cię kocha - ale tak naprawdę kocha przede wszystkim narkotyki a nie CIebie i choć wiem że ciężko Ci się bedzie samej przed sobą do Tego przyznać , tak właśnie jest. Poza tym ty piszesz żeby on poszedł na detox na co słyszysz odpowiedz że "owszem pójdę - ale jak ty pójdziesz" - S&rwysyn dalej ciągnie Cię za sobą - NIE DAJ SIĘ CIĄGNĄĆ dziewczyno to że on skończy na dnie nie znaczy że Ty też musisz. A jak nie daj boże usłyszysz jakies groźby - pamiętaj że w tym momencie trzymasz go za jaja i masz włądzę wsadzenia typa do paki za to że pełnoletni człowiek wciągnął niepełnoletnią dziewczynę w bagno.

No chyba że faktycznie mefedron wyssałaś z mlekiem matki i ćpasz , nie wiem - od 12 roku życia. Wtedy nie róbmy z niego potwora ale wtedy i tak czym prędzej powinnaś z tym skończyć i to ON powinien zrobić wszystko żebyś Ty przestała a nie na odwrót .
  • 0 / / 0

13 stycznia 2020Carlosa pisze:
Tu są ćpający przez lata i wiedza co mówią, wiedzą co narkotyki robią z człowieka, z jego psychiką, mózgiem, zachowaniem czy zdrowiem... jak możesz uciekaj, masz dopiero 16, a z tego się nie wychodzi, ćpunem zostaniesz do końca życia, zawsze będzie nęcił i zawsze będzie się wydawało iż tylko raz, że panujesz nad tym ale narkotyk dla ćpuna jest jak alkohol dla alkoholika... nad tym nie ma kontroli.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Kolejne narkotyki przechwycili na opolskim odcinku autostrady A4 celnicy z Opola

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Opola we współpracy z policją zatrzymali dwie osoby, które przywiozły do Polski narkotyki. Dwóm mieszkańcom Małopolski grozi teraz kara do roku więzienia.
  • 0 / / 0

13 stycznia 2020Carlosa pisze:
Tu są ćpający przez lata i wiedza co mówią, wiedzą co narkotyki robią z człowieka, z jego psychiką, mózgiem, zachowaniem czy zdrowiem... jak możesz uciekaj, masz dopiero 16, a z tego się nie wychodzi, ćpunem zostaniesz do końca życia, zawsze będzie nęcił i zawsze będzie się wydawało iż tylko raz, że panujesz nad tym ale narkotyk dla ćpuna jest jak alkohol dla alkoholika... nad tym nie ma kontroli.
Cpam od 13 roku zycia. Bylam na dwoch odwykach, co prawda na jednym 3 miesiace a na drugim 10 dni. Zaliczylam rozne ciagi, stymulanty, 3 miesiace na morfinie, o dopalaczach nie wspomne, bylam w szpitalu 2 razy z powodu przedawkowania... Wiem czym jest cpanie, jak to jest gdy nie masz kontroli i nie musisz mnie w tym edukowac...
  • 0 / / 0

14 stycznia 2020Mordarg pisze:
Jeśli ćpałaś sama z siebie (prochy) i dopiero potem poznałaś tego typa - OK...
Ale jeśli to on wciągnął Cię - osobę niepełnoletnią w walenie po nosie, jeśli to on posypał Ci pierwszą kreskę i przez niego się w to wyebałaś to po pierwsze - popełnił poważne przesępstwo za które grozi mu cięższy wyrok niż gdyby go złapali z workiem w kieszeni. A Dwa to otwórz wtedy oczy - jesteś w związku z ćpunem . Gdyby Cię naprawdę kochał. NIGDY by tego nie zrobił , Owszem niech utrzymuje swój nałóg to jego sprawa ale wpiperzanie kogoś w stymulany pod fasadą miłości jest jednym z najwiekszych sk&rwysyństw jakie jeden człowiek może zrobić drugiemu. To sprowadza nas do trzeciej kwestii - Idź na odwyk jak najszybciej, Jesteś jeszcze bardzo młoda i na tym etapie bardzo szybko i sprawnie możesz z tego wyjść. Może nawet jakaś krótka sesja z Antydepresantami Ci pomoże. Lecz jeśli jest tak jak pisze - zaczęłaś ćpać przez niego . To zostaw tego człowieka jak najszybciej gdyż może mówić że Cię kocha - ale tak naprawdę kocha przede wszystkim narkotyki a nie CIebie i choć wiem że ciężko Ci się bedzie samej przed sobą do Tego przyznać , tak właśnie jest. Poza tym ty piszesz żeby on poszedł na detox na co słyszysz odpowiedz że "owszem pójdę - ale jak ty pójdziesz" - S&rwysyn dalej ciągnie Cię za sobą - NIE DAJ SIĘ CIĄGNĄĆ dziewczyno to że on skończy na dnie nie znaczy że Ty też musisz. A jak nie daj boże usłyszysz jakies groźby - pamiętaj że w tym momencie trzymasz go za jaja i masz włądzę wsadzenia typa do paki za to że pełnoletni człowiek wciągnął niepełnoletnią dziewczynę w bagno.

No chyba że faktycznie mefedron wyssałaś z mlekiem matki i ćpasz , nie wiem - od 12 roku życia. Wtedy nie róbmy z niego potwora ale wtedy i tak czym prędzej powinnaś z tym skończyć i to ON powinien zrobić wszystko żebyś Ty przestała a nie na odwrót .
Cpam od 13 roku zycia. Z Kacprem jestem od 5 miesiecy. Bylam na dwoch odwykach, trafilam do szpitala 2 razy z powodu przedawkowania, no i pozniej 2 razy do szpitala psychiatrycznego. Bylam w ciagu mojego zycia lacznie z rok na antydepresantach i rozmaitych innych psychotropach (przepisanych przez psychiatre oczywiscie). Przez pewien czas bylo lepiej, naprawde sie ogarnal. A teraz to wrocilo, on nie daje sobie rady. Ostatnio chcial sie zabic, wczesniej jeszcze jakis czas temu pocial sobie reke, zadzwonil do mnie zaplakany, nacpany, nie wiedzial w ogole co sie dzieje, przepraszal, plakal ze on nie chce juz, wjebal mi wszystko co mial do reki i prosil zebym to od niego zabrala... Spuscilam w kiblu.
  • 0 / / 0

13 stycznia 2020Ankaaa pisze:
@DeadlySilence to forum dla pelnoletnich !
masz dopiero 16 lat, wiec od takich spraw to Ty masz masz rodzicow, dziecko drogie.
na terapie odwykowe dla par przyjdzie jeszcze czas- jak bedziesz dorosla.
Bylam juz na odwykach. Moj ojciec nie zyje, matka za to jest w zakladzie karnym.
  • 1107 / 257 / 0

to kto jest Twoim opiekunem prawnym ?
  • 0 / / 0

14 stycznia 2020Ankaaa pisze:
to kto jest Twoim opiekunem prawnym ?
Mieszkam z bratem, moim opiekunem prawnym jest siostra mieszkajaca 1,5 godziny drogi ode mnie.
  • 156 / 27 / 0

No to ciężka sprawa. Nie wiem czy ćpający chłopak jest dla Ciebie najlepszym wyjsciem ale sprawa zaczyna robić się fest skomplikowana bo przecież nie zjawi się nagle drugi , "czysty" na białym koniu który Cię ogranie. W takim wypadku jesteś wręcz zdana na tego chłopaka. I tutaj przestaje się wypowiadać bo nie jestem odpowiednio wykwalifikowaną osobą do takich rzeczy i nie chcę Ci źle doradzić. Zawołaj ktoś dexa ( to nie jest mój prywatny znajomy ale wiem że bardziej kompetentnej osoby jeśli chodzi o wychodzenie z syfu tu chyba nie ma ) bo ta dziewczyna ma poważny problem jeśli to co pisze odnośnie swojej rodziny jest prawdą

ZX

• 419 / 151 / 0

Powiedz, że jak bedzie fikać, to dasz go na pały, że udzielał nieletniej, a i jeszcze będzie musiał zapłacić 100.000 ci odszkodowania za uszczerbki na zdrowiu.
  • 220 / 17 / 0

14 stycznia 2020DeadlySilence pisze:
Cpam od 13 roku zycia. Bylam na dwoch odwykach, co prawda na jednym 3 miesiace a na drugim 10 dni. Zaliczylam rozne ciagi, stymulanty, 3 miesiace na morfinie, o dopalaczach nie wspomne, bylam w szpitalu 2 razy z powodu przedawkowania... Wiem czym jest cpanie, jak to jest gdy nie masz kontroli i nie musisz mnie w tym edukowac...

Zatem wiesz jak skończysz i że ćpunem już będziesz do końca życia, może uda ci się być czystym ćpunem ale zawsze będzie ta chęć i pożądanie by jeszcze tylko raz ten ostatni ciąg... jesteś na rozstaju dróg, szanse będąc z nim drastycznie maleją na wyście z nałogu. Ja raczej nie daje ci szans...
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 389 uczestników Wejdź na czata