<< Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 560 / 143 / 0

A jakie masz inne wyjście ? Albo outdoor albo box.
Ja bym już tak bardzo nie bał sie tego lekkiego stresu - jeśli roślina trafi w lepsze warunki bytowe , czyli więcej pokarmu w fotonach to nawet jak się lekko zestresuje zmianą warunków to i tak wyjdzie przecież lepiej.
  • 26 / 4 / 0

A ktoś miał i może się wypowiedzieć o świetlówkach energooszczędnych? Nie wiem czy brać te świetlówki czy hps do nowego mini boxa.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Kokaina z Ekwadoru w zamrożonej pulpie ananasowej

3,2 tony kokainy, która nie trafi na rynek została wysłana z Ekwadoru przez Hamburg do Polski. Narkotyki były ukryte w zamrożonej pulpie ananasowej.
  • 112 / 16 / 0

Na pewno wyjdzie tylko na plus, taki stres to nie stres, to jak buch dla rośliny, bezstresowo %-D

Zapomniałem powiedzieć że jak byłem ostatnio na spocie, to po 2 tygodniach miałem problem z ocenieniem co miało fim tak się rozrosło, za tydzień półtora zapodam fotki, pewnie już będą smoki w chuj :pacman:
  • 1156 / 24 / 0

Jaki stres w ogóle??
Bez przesady, ludzie aż tak się nie trzęście o cokolwiek :D
Jeżeli część rośliny jest uszkodzona, mocno się zmienia temperatura w krótkim czasie, lub mocno się zmienia ph ziemii to jest stres. To jest roślina, nie przeszczepiony organ, przecież w naturze zawsze będzie miała jakieś szkodliwe czynniki, można się tego domyślić samemu :).
  • 112 / 16 / 0

Stres typu złamanie działa bardzo korzystnie nawet na rośliny, zatem nie pierdolta się :mniam:
  • 8753 / 1180 / 0

Zgadzam się, że uszkodzenia mechaniczne - nawet takie, które u niedoświadczonych grołerów wywołują przerażenie w oczach, zwykle wychodzą krzaku na dobre. Wszelkie łamania, przycinania skutkują większym, bardziej rozłożystym krzakiem. Chyba, że złamaliśmy główną łodygę tak, że trzyma się na przysłowiowym włosku - wtedy tylko szybka reakcja i opatrunek może uratować od śmierci (jeśli złamanie jest nisko).

Na outdoorze krzywdę można zrobić jedynie mocno i regularnie przelewając i nawożąc ponad normę.
  • 1149 / 220 / 5

Dwie roślinki bardzo jasne są w porównaniu do innych. To akurat Dinamed CBD dwie w jednej donicy (nie miałem gdzie przesadzić). Za mało/dużo czegoś? Dodam, że już owłosione są, a mają po 15cm może %-D jutro wrzucę zdjęcie.
A najlepiej rosną Liberty Haze i Lemon Skunk. Automaty wszystko.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

Jeśli są bardzo jasne, to znaczy że brakuje azotu.
Ja dzisiaj miałem iść na spota, ale popłynąłem z prądem %-D i nie poszedłem.. jutro spróbuję
  • 1149 / 220 / 5

A coś innego? Podlewam wszystkie tym samym - gnojówką z pokrzywy. W sumie ostatnio trochę rzadsza była, poleję czystą.
  • 15 / / 0

Siema, zamowilem ostatnio Auto Afghan na outdoor wykielkuje pojde na spota wsadze w glebe zrobie jakas oslone z siatki, podleje ale mam pytanie czy moze to caly czas byc na sloncu i czy wystarczy ze bede podlewal czy musze to karmic jezeli nawet musialbym karmic to z samego podlewania daloby sie to palic?
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata