<< Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 420 / 64 / 0

03 czerwca 2020spider321 pisze:
03 czerwca 2020Fruktoza pisze:
Przegrałem walkę ze ślimakami, na nic się zdała sól, popiół, trutka i zaklinanie rzeczywistości. Ostał się tylko jeden listek i poważnie nagryziona łodyga, raczej już się z tego sadzonka nie podniesie.
jak mała sadzonka to raczej lipa, jak masz jeszcze jakieś inne - to obłóż jakąś siatką, sporo deszczu padało - stąd tyle ślimaków nagle
Nic już nie man. Wszystko zostało ostatecznie zjedzone przez ślimaki. Trochę mi się odechciało, ale póki czerwiec to spróbuje jeszcze raz od nowa, mam 3 nowe pestki. Przynajmniej doświadczenie mogę takie z tego wyciągnąć że ślimak moim największym wrogiem. Może pod butelkami plastikowymi je trzymać zanim nie podrosną....
A....no i w końcu pierwszego kleszcza złapałem od łażenie po tych chaszczach, trzeba w coś na kleszcze się uzbroić, bo już przynajmniej 3 po mnie łaziły i tylko kwestią czasu jest aż będę wyjmował sobie następne.
  • 935 / 147 / 0

@Fruktoza Na kleszcze polecam: post3370576.html?hilit=czeremcha#p3370576
Ale jako iż czeremcha już przekwitła, to możesz spróbować zamiast tego z lilakiem. Znajdziesz na każdej ulicy i przypuszczalnie działa równie dobrze.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Lek na bazie marihuany podany noworodkowi. Pierwszy przypadek na świecie

Noworodek z Wielkiej Brytanii jest pierwszym na świecie, któremu podano lek na bazie marihuany. Ma mu pomóc w walce ze schorzeniem, które może prowadzić do uszkodzenia mózgu.
  • 1127 / 215 / 5

Moi drodzy kochani growerzy! Znajomy ma problem, czy ktoś pomoże? O co chodzi?
received_2972089926210858.jpeg
received_2925581657560671.jpeg
received_567992963899289.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 753 / 217 / 0

@DelicSajko - być może za dużo wody i myślę, że są już na tyle rozwinięte roślinki, iż czas je dać na spota, pogoda się ostatnio znacznie poprawiła
  • 1127 / 215 / 5

Nieee one zostają w doniczkach w ogródku, a wszystkie to automaty. Jeszcze jakieś typy co to może być?
  • 108 / 16 / 0

Normalne zachowanie automatu, wysysa azot z liści, to dobry symptom zaawansowanego kwitnienia, niech obrywa te mocno żółte, to nie jest żaden pro8l3m;)
  • 539 / 105 / 0

Wypierdol ten karmazyt, po chu kombinujesz, tak tylko spierdolisz co już widać, pH ziemi się zmienia od niego, teraz będziesz miał problem by je ustabilizować.
  • 1127 / 215 / 5

Zluzuj, to nie moje i tak. Czyli te żółte liście to od keramzytu, a nie od kwitnięcia lub przelania?
Bo z tego co czytałem to elegancko na górę donicy sypać.
  • 539 / 105 / 0

Od karmazytu
  • 108 / 16 / 0

Bzdura w pizdu, keramzyt jest obojętny chemicznie, liście żółkną w miarę progresu kwitnienia, to normalne, żadne tam pH, farmazony pleciesz gościu
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata