<< Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 241 Strona 17 z 25
Rejestracja: 2020
  • 32 / 4 / 0

Ale spacery w celach teraupetycznych są dozwolone, jeżeli nie są gromadne, więc teoretyczna wędrówka do lasu z tłumaczeniem, że 'z żoną w domu pierdolca dostajesz' może przejść. Oczywiście, jeżeli wygląda się na takiego co żonę posiada :świnia:
Rejestracja: 2010
  • 2944 / 322 / 0

No cóż - moja droga na spota wiedzie tylko przez lesne i polne drogi i jesli tam shaltuje mnie policja to znaczy że same Jaszczury nie pochwalają tegorocznej uprawy i powinienem sobie darować. Rozważam tylko poważnie czy nie kupic sobie na dniach zapasu ziemii\nawozów bo potem może być rożnie z dostepnoscia

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Drug Dealer Simulator wyjdzie na ulice już 16 kwietnia!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być dilerem narkotykowym? Z jakimi problemami, a także dylematami moralnymi, musi mierzyć się ktoś, kto w ciemnych zaułkach opycha trawkę, grzyby i różne inne (nie)ciekawe specyfiki? Kto musi walczyć z bezlitosną konkurencją, stróżami prawa, a także własnym strachem i sumieniem?
Rejestracja: 2014
  • 8235 / 1089 / 0

26 marca 2020Rosynant2000 pisze:
Ale spacery w celach teraupetycznych są dozwolone, jeżeli nie są gromadne, więc teoretyczna wędrówka do lasu z tłumaczeniem, że 'z żoną w domu pierdolca dostajesz' może przejść.
Jeszcze są dozwolone. Kto wie, co jeszcze ograniczą. Wszystko zmierza do całkowitego odebrania wolności obywatelom. Mają siedzieć w domach i oglądać propagandę TVP. Wirus ma nie atakować na wybory - to może być jedyna opcja wyjścia z domu : D
Jeśli sprawy przybiorą taki obrót, jak w Ameryce południowej, to o sezonie możecie zapomnieć.
Rejestracja: 2018
  • 605 / 68 / 0

^^Panie damy radę, i tak nie legal przecież
Rejestracja: 2019
  • 91 / 7 / 0

Na wsiach raczej nie powinno być problemu z kompletnym zakazem wychodzenia. Chyba że sąsiedzi konfidenci. Bądźmy dobrej myśli. A ci jezus życze zebys wrocił do kraju bez komplikacji.
Rejestracja: 2020
  • 193 / 18 / 0

Najwyżej będziemy się przekradać w środku nocy ubrani na czarno przez las %-D
A tak powaznie, to mysle ze psów i mega-zawistnych sąsiadów nie ma na tyle, żeby całkowicie uniemozliwic spacerki na spoty.
Rejestracja: 2019
  • 20 / / 1

Może to głupie pytanie ale bardzo dla mnie ważne czy ktoś wie jak myśliwi zachowują się w lesie? Chodzi mi głównie o to czy polują na zwierzynę tylko w swoich ambonach czy może siedzą też w jakiś krzakach albo robią sobie dokładny spacery po lesie w poszukiwaniu ciekawych roślin?
Upatrzyłem sobie pewien spot ale obawiam się że las w którym się znajduje może być odwiedzany przez osiedlowego myśliwego. Ryzykować?
Rejestracja: 2020
  • 193 / 18 / 0

@NTM3689 myśliwi rzadko kiedy w ogóle chodzą na polowania sami - zazwyczaj jest coś w stylu kółek myśliwskich, czy jak oni to tam nazywają.
Mało który myśliwy chodzi sam, a jeśli już to siedzi grzecznie w ambonie. Jak dla mnie możesz ryzykować, a jak tak bardzo się boisz to ktoś miał taką metodę na ślimaki, którą ty możesz wykorzystać i na myśliwego. Chodzi o potłuczenie drobniutko szkła i rozsypanie go wokół roślinki i zostawienie sobie tylko kawałeczka bezpiecznego przejścia - rzecz jasna dla ciebie. Nawet jak tą roślinkę zobaczy i będzie chciał podejść to myślę że pożałuje %-D
Rejestracja: 2018
  • 1595 / 333 / 25

Apropos tego zakazu wychodzenia z domu na spoty, to przypominam, że wszystkie te ograniczenia są niezgodne z art. 31 ustęp 3 Konstytucji RP, więc polecam nie przyjmować mandatów, żaden sąd nie skaże was jeśłi sprawa pójdzie do sądu.

Myśliwy zwykle polują w kółkach, sam żaden z nich nie chodzi po lesie i nie szuka zwierzyny. Na ambonie to co najwyżej najebanych znajdziesz. Mój znajomy z kuzynem kiedyś poszli na ambonę a tam 2 litry wina wiśniowego :) Zasnęli tam i rano ktoś dopiero ich odszukał.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2020 przez ImaneAnys, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2020
  • 193 / 18 / 0

Oczywiście - nie przyjmujcie mandatów pod żadnym pozorem. Idźcie w zaparte i tyle.
Stanu wyjątkowego nie ma to takie rozporządzenia są warte tyle, ile produkt mojego dzisiejszego porannego posiedzenia w toalecie.
BTW. Obserwujcie lepiej to co się dzieje w polskim prawie aktualnie, bo to co nasz rząd odpierdala teraz to xD
Pojawił się projekt ustawy, który de facto potwierdza, że te 5000zł grzywny itp to wszystko było wzięte z dupy i to bezprawnie: http://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp?nr=301
polecam przeczytac to zeby znac swoje prawa. pozdro
//sorry za offtop ale jak juz @ImaneAnys poruszyl ten temat to dopelnilem. joł
Posty: 241 Strona 17 z 25
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości