<< Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 1615 Strona 16 z 162
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

^^ pogody nie sprawdzisz na pół roku, sprawdzalność wynosi 50%, w tamtym roku i temperatura była wysoka i z deszczem nie było tak źle(w czasie braku opadów trzeba podlewać roslinki), nie było zimy praktycznie, zobacz jaki marzec jest zmienny. Może być tak, że roslinki posadzisz, a w maju "zimna zośka"-to sa dni 12-14 maja przymrozi i po roślinkach, może być gradobicie, albo nadmiar deszczów-, ale wiesz- tego się nie przewidzi.
Jak ogarniesz dobrą miejscówkę i bedziesz się tam pokazywać raz na tydzień - to powinno być oki. Radziłbym bym Ci posadzić roślinki np na dwóch miejscówkach- gdyby tak się zdarzyło, że jedną np by Ci ktoś okradł - to będziesz mieć jeszcze drugą. Co do sytuacji z tym, że ludzie siedzą w domach, to myślę, że na plus dla rolników. Przejżyj kilka potencjalnych miejsc i dopiero zdecyduj, - weź pod uwagę - jak daleko sa zabudowania, jak daleko jest jakaś woda, weź pod uwage dojazd(będziesz tam musiał troche czasu spędzać) i wiadomo - nigdy nie rób spota na terenie lasów państwowych.
A co do pogody - trzeba być optymistą
Rejestracja: 2020
  • 997 / 159 / 0

@spider321 Czemu nie na terenie lasów państwowych? Na prywatnych terenach chyba częściej ludzie łażą.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Zatrzymany przez CBA to prof. Aleksander M. – znana postać polskiej farmacji

W piątek Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o zatrzymaniu przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych działającej przy URPL. Miał oferować rejestrację leku z medyczną marihuaną w zamian za łapówkę. Dziś Gazeta Prawna przybliża kulisy sprawy. Zatrzymanym jest prof. Aleksander M. – znana postać polskiej farmacji i m.in. były pracownik Narodowego Instytutu Leków.
Rejestracja: 2019
  • 75 / 5 / 1

Ja niedaleko siebie mam las prywatny gdzie chodzą wszyscy grzybiarze z okolicy wiec myślę że to zależy tylko od położenia a nie od tego czy las jest państwowy czy prywatny.
Rejestracja: 2019
  • 153 / 7 / 0

nadalby sie florovit na caly cykl uprawy ?
Rejestracja: 2014
  • 9178 / 1255 / 0

Może być też tak, że pozostanie tylko indoor. Chile wprowadziło dziś bezwzględny zakaz wychodzenia z domu. Godzina policyjna i o 22 wyją syreny w całym Santiago (i reszcie kraju).
Robi się dramat - mam na myśli Polaków, którzy utknęli tutaj, bądź Argentynie, Boliwii, Peru, Brazylii. W polskich mediach mówią w ogóle o nich?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

nic nie mówią Panie Jezu
Rejestracja: 2014
  • 9178 / 1255 / 0

Bo to dla nich niewygodna informacja. To jest przecież w dużej części ich wina, bo jeszcze 2 dni przed wprowadzeniem ograniczeń, morawiecki owym zaprzeczał.
Ciekawe, jak będzie wyglądał outdoor 2020...
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

Liczę, że policja (i Ci jebani grzybiarze) mogą być na tyle zajęci kwestiami około-wirusowymi, żeby mniejszą uwagę przykładać do marihuanowych krzaków poukrywanych na nieużytkach
Rejestracja: 2014
  • 9178 / 1255 / 0

Może tak być, ale równie dobrze mogą wprowadzić całkowity zakaz poruszania się. Wtedy będzie potrzebna dyspensa od policji, a konieczność podlewania krzaków to słaby powód : D
Mam nadzieję, że szybko się to uspokoi i uda się wrócić najpóźniej na początku maja, bo inaczej sezon mam z głowy.
Rejestracja: 2011
  • 2446 / 411 / 0

Teoretycznie już teraz możesz wychodzić jedynie do sklepu, apteki, pracy lub załatwiać sprawy niecierpiące zwłoki, tak więc argument o krzakach na chwilę obecną również może nie przejść %-D
Posty: 1615 Strona 16 z 162
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1513 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości