Problem z ciśnieniem

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
  • 2946 / 271 / 0

Ja mam to samo, to jest w psychice , w moim wypadku to jakies lęki, kiedyś nie jedno sobie po dragach nawkrecalem teraz jak zapale to serce wali , jeszcze jakieś male ilości jedna lufka i przed z 10mg diazepamu jest do zniesienia ale przyjemnosci w tym nie wiele, raczej męka. Więc po prostu nie pale zioła w ogole , po co się męczyć, jak cos nie służy. Przejaralem w kg zioła, nie pomyslalbym nigdy ze takie akcje kiedyś moge miec i ze juz nie będę palił, tym bardziej jak sie jaralo codziennie x lat i x ilości i bylo zajebiscie, taki mialem styl życia wiecznie zajebany . A teraz dostaje jakichs lęków po śmiesznej lufie hehe %-D
  • 851 / 64 / 0

26 marca 2020serotoninowy pisze:
Ja mam to samo, to jest w psychice , w moim wypadku to jakies lęki, kiedyś nie jedno sobie po dragach nawkrecalem teraz jak zapale to serce wali , jeszcze jakieś male ilości jedna lufka i przed z 10mg diazepamu jest do zniesienia ale przyjemnosci w tym nie wiele, raczej męka. Więc po prostu nie pale zioła w ogole , po co się męczyć, jak cos nie służy. Przejaralem w kg zioła, nie pomyslalbym nigdy ze takie akcje kiedyś moge miec i ze juz nie będę palił, tym bardziej jak sie jaralo codziennie x lat i x ilości i bylo zajebiscie, taki mialem styl życia wiecznie zajebany . A teraz dostaje jakichs lęków po śmiesznej lufie hehe %-D
szkoda , że zajechaliśmy sobie tak łeb , bo jednak lubiłem palić ciekawe czy to przejdzie kiedyś

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Stał na klatce schodowej w bieliźnie i z woreczkiem marihuany

Policjanci zatrzymali mężczyznę w czasie kontroli klatki schodowej - ubrany był tylko w bieliznę, trzymał wagę elektroniczną i woreczek z narkotykami.
  • 2946 / 271 / 0

Raczej wątpię, po ostatnich doświadczeniach nie mam nawet ochoty tego probowac.
  • 31 / 3 / 0

ja nawet po 2 buszkach mam nie ciekawe loty.
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata