ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2895 / 239 / 0
Awatar użytkownika

bo serotonina nie ciśnieniuje tak jak dopamina
  • 2077 / 245 / 0

Ja ogolnie mialem juz stycznosc z MDMA i jesli jest w tabsie to co ma byc to jest zajebiscie .. bo jesli sam gips to huj nie dil .. a o MDA slyszalem ze ponoc kosa straszna ? Mial ktos z tym stycznosc ?
  • 3 / / 0

Re: 4MMC vs MDMA (dyskusja)
Post
Zawsze byłem fanem Mki czy to groszki czy diament kolor szampański ten brudny brązowy zawsze gorszy lecz w 2010 kolega poczęstował nie 4MMC bursztyn diament krysztaly jak zęby jak osaczany Lód vibovitem śmierdziało takim i 0.2 robiło przecudnie nic dodać nic ująć klepalo w pare sekund zero zwały no cudo . To było coś od tamtej pory w życiu nie miałem z tym kontaktu . Tego już nigdy nie spotkam
  • 85 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Re: 4MMC vs MDMA (dyskusja)
Post
Kiedyś to były czasy! Teraz już nie ma czasów!

Swoją drogą 4MMC mocno wciąga? Z MDMA nie mam problemów jeśli nie biorę... brakuje ale dramatu nie ma, jak z 4M? Nie chce się wciągnąć w jakieś gów o - za stary jestem na to ale pierwszy post brzmiał zachęcająco...
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.