ssri + mdma

Moderator: Zdrowie

• 5 / / 0

Witam szanownych forumowiczów.
Mam takie owo pytanie. Od 3 miesięcy biorę paroxinor (20mg raz działanie), oraz pragiolę (150mg rano i wieczorem). Ponieważ zostały mi jakieś zapasy emki, to zarzucam sobie co 2 tygodnie (200mg), i o dziwo działa. I to konkretnie. Z teorii wynika, że emka nie powinna działać z SSRI. ]Czy z tego wynika, że paroksetyna nie działa, lub jeszcze nie weszła? Czy ewentualnie powinienem zmienić paro na jakiś inny SSRI? SSRI i pragiolę biorę w związku z wychodzeniem z 10 letniego palenia THC.
Pozdr.
DN
  • 233 / 18 / 0

Niedziałanie emki to najlepsze co może Cię spotkać. O zespole serotoninowym słyszałeś na pewno.

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Sprzedawcy marihuany znaleźli sprytny sposób na obejście zakazu reklamy. Sponsorują autostrady

Już połowa autostrad w Kolorado utrzymywana jest w czystości przez sprzedawców marihuany. Daje im to prawo wystawienia tablicy informacyjnej, na której znajduje się logo sponsora. Znaki ustawiane są przy znajdach, przy których znajdują się punkty sprzedaży.

ZX

• 649 / 216 / 0

Jesteś na dobrej drodze, żeby się uśmiercić. SSRI + MDMA cię raz nie zabiło, to zdecydowałeś się poszukać innych jeszcze bardziej niebezpiecznych miksów. A to, że cię kilka razy nie zabiło, nie znaczy, że nie zabije następnym razem.
  • 5 / / 0

Chyba wyraziłem się nie precyzyjnie i zostałem źle zrozumiany. Nie chodzi o to że szukam miksów itd. Chcę żeby zadziałało ssri. Po trzech miesiącach brania paroksetyny, nie czuję różnicy w nastroju. A skoro wchodzi emka, to wydaje mi się, że paroksetyna w ogóle nie robi swojej roboty i powinienem zmienić ssri. Jak nie będzie działało MDMA to się nie zmartwię - mam zapas i tyle, nie muszę tego ćpać. Grunt żeby ssri działało jak trzeba.

Chcę wyjść z dragów, dlatego zdecydowałem się na kurację ssri. Tyle, że mam wątpliwości czy obecny specyfik (parokseryna) działa.

Znam zespół serotoninowy z praktyki. Przeżyłem ale mam nadzieję że nigdy więcej.

Pozdr,
DN
  • 233 / 18 / 0

Co do paroksetyny też miałam wątpliwości. Inne ssri było u mnie dużo bardziej wyczuwalne przy takim samym (a nawet krótszym) czasie kuracji. Jesteś już trzy miesiące więc może daj sobie jeszcze jeden miesiąc z paroksetyną? Szkoda byłoby te 3 miesiące leczenia zmarnować bo paroksetyna całkiem wolno się rozkręca w porównaniu do innych ssri. Mimo wszystko i tak osobiście mam do niej większe "zaufanie" niż do np sertraliny.
Wytrwałości w leczeniu.
  • 5 / / 0

Dzięki Kirke za konstruktywną odpowiedź :-)
  • 1049 / 227 / 0

Spróbowałem z ciekawości, emki na paroxetynie (40mg brane ponad 2 lata) i wgl nie czułem działania emki. Jesteś pewien, że to była emka?
  • 5 / / 0

Pisząc en mam na myśli kryształ
  • 5 / / 0

Pociągnę jeszcze miesiąc na parokserynie, i przy kolejnej wizycie poproszę o zmianę SSRI. Jeśli nie będzie poprawy nastroju, do tego czasu.
  • 742 / 54 / 0

Chyba Ci zycie jest nie mile skoro tak " mixujesz " i pytasz jeszcze o rady ..
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata