ssri + mdma

Moderator: Zdrowie

Posty: 10 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Witam szanownych forumowiczów.
Mam takie owo pytanie. Od 3 miesięcy biorę paroxinor (20mg raz działanie), oraz pragiolę (150mg rano i wieczorem). Ponieważ zostały mi jakieś zapasy emki, to zarzucam sobie co 2 tygodnie (200mg), i o dziwo działa. I to konkretnie. Z teorii wynika, że emka nie powinna działać z SSRI. ]Czy z tego wynika, że paroksetyna nie działa, lub jeszcze nie weszła? Czy ewentualnie powinienem zmienić paro na jakiś inny SSRI? SSRI i pragiolę biorę w związku z wychodzeniem z 10 letniego palenia THC.
Pozdr.
DN
Rejestracja: 2017
  • 233 / 18 / 0

Niedziałanie emki to najlepsze co może Cię spotkać. O zespole serotoninowym słyszałeś na pewno.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Kokaina o wartości 2,6 miliona EUR ukryta w ładowni masowca

Belgijska policja skonfiskowała kokainę ukrytą na masowcu Ultra Daniela, należącego do armatora Ultrabulk. To efekt „nalotu” sił policyjnych w ubiegłym tygodniu na statek cumujący w Gandawie.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 895 / 301 / 0

Jesteś na dobrej drodze, żeby się uśmiercić. SSRI + MDMA cię raz nie zabiło, to zdecydowałeś się poszukać innych jeszcze bardziej niebezpiecznych miksów. A to, że cię kilka razy nie zabiło, nie znaczy, że nie zabije następnym razem.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Chyba wyraziłem się nie precyzyjnie i zostałem źle zrozumiany. Nie chodzi o to że szukam miksów itd. Chcę żeby zadziałało ssri. Po trzech miesiącach brania paroksetyny, nie czuję różnicy w nastroju. A skoro wchodzi emka, to wydaje mi się, że paroksetyna w ogóle nie robi swojej roboty i powinienem zmienić ssri. Jak nie będzie działało MDMA to się nie zmartwię - mam zapas i tyle, nie muszę tego ćpać. Grunt żeby ssri działało jak trzeba.

Chcę wyjść z dragów, dlatego zdecydowałem się na kurację ssri. Tyle, że mam wątpliwości czy obecny specyfik (parokseryna) działa.

Znam zespół serotoninowy z praktyki. Przeżyłem ale mam nadzieję że nigdy więcej.

Pozdr,
DN
Rejestracja: 2017
  • 233 / 18 / 0

Co do paroksetyny też miałam wątpliwości. Inne ssri było u mnie dużo bardziej wyczuwalne przy takim samym (a nawet krótszym) czasie kuracji. Jesteś już trzy miesiące więc może daj sobie jeszcze jeden miesiąc z paroksetyną? Szkoda byłoby te 3 miesiące leczenia zmarnować bo paroksetyna całkiem wolno się rozkręca w porównaniu do innych ssri. Mimo wszystko i tak osobiście mam do niej większe "zaufanie" niż do np sertraliny.
Wytrwałości w leczeniu.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Dzięki Kirke za konstruktywną odpowiedź :-)
Rejestracja: 2015
  • 1266 / 304 / 0

Spróbowałem z ciekawości, emki na paroxetynie (40mg brane ponad 2 lata) i wgl nie czułem działania emki. Jesteś pewien, że to była emka?
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Pisząc en mam na myśli kryształ
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Pociągnę jeszcze miesiąc na parokserynie, i przy kolejnej wizycie poproszę o zmianę SSRI. Jeśli nie będzie poprawy nastroju, do tego czasu.
Rejestracja: 2019
  • 1292 / 105 / 0

Chyba Ci zycie jest nie mile skoro tak " mixujesz " i pytasz jeszcze o rady ..
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1479 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Akureyri i 1 gość