Wychodzenie z kryształów

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Byłem ze swoją dziewczyną przez 3lata, potem rzuciłem ją i wróciliśmy do siebie po 5 miesiącach. Ona przez ten czas wjebala się w kryształy. Stała się jakaś taka głupsza. Najgorsze jest to, że ona sama nie widzi w tym nic złego. I jak jej mówię, że nie podoba mi się to i chciałbym żeby chociaż ograniczyła je. To ona do mnie z tekstem wylatuje, że sam często jaram i żebym najpierw ogarnął swoje palenie a nie ja się do niej czepiam. Oczywiście mówi, że nie jest wjebana ale jakoś przez 2 tyg miała dwa dni przerwy a tak to połowa dnia na uczelni a druga połowa nakirana. Kompletnie nie mam pomysłu co z nią zrobić (Sam staram się rzucić palenie do palenia okazjonalnie, tylko jak idę na jakąś domowke i jakoś mi wychodzi. Tylko ostatnio po jednej domowce zajebalem pięcio dniowy ciąg)
  • 311 / 57 / 0

a o jaką konkertnie substancje chodzi?

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

CBD w Europie – konsumenci wciąż sądzą, że związek powoduje haj!

Jak donosi New Frontier Data, w październiku 2019 16% obywateli Unii Europejskiej użyło jakiegoś produktu zawierającego CBD. Większość z nich zetknęła się z CBD przynajmniej sześć miesięcy wcześniej.
  • 0 / / 0

@Miki12

Głównie mef (podobno) i wład. Ostatnio na domowce ze mną wład i buch (ja jedynie palę). Ale buch u niej od czasu do czasu

Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2019 przez joljoljol23, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 311 / 57 / 0

prawdopodobnie jest juz mocno uzalezniona , moze sama sobie nie poradzic , lekarz , psycholog by sie przydal, warto ratowac poki nie ma tragedii ,sam mowisz ze stala sie glupsza a bedzie tyko gorzej
  • 0 / / 0

Miki12 pisze:
prawdopodobnie jest juz mocno uzalezniona , moze sama sobie nie poradzic , lekarz , psycholog by sie przydal, warto ratowac poki nie ma tragedii ,sam mowisz ze stala sie glupsza a bedzie tyko gorzej
Dlatego staram się jej pomóc. No ale jak ona nie wyraża żadnych chęci do ograniczenia to nwm czy jakkolwiek mogę jej pomóc
  • 1571 / 644 / 0

No nie bardzo masz jak jej pomóc, dopóki sama nie stwierdzi że jednak coś jest nie halo to jej nie zmusisz, a każda próba podjęcia jakiejś reakcji będzie przez nią odbierana jako atak.
  • 0 / / 0

LOBO87 pisze:
No nie bardzo masz jak jej pomóc, dopóki sama nie stwierdzi że jednak coś jest nie halo to jej nie zmusisz, a każda próba podjęcia jakiejś reakcji będzie przez nią odbierana jako atak.
No ale patrzeć jak ukochana Ci osoba spada na dno i nic nie robienie jest dla mnie jakimś koszmarem... Jest to świetna kobieta do życia razem i wątpię żebym się dopasowal do jakiejś innej tak bardzo jak z nią

ZX

• 374 / 136 / 0

To ty sobie musisz pomóc. Twiedzenie, że nie znajdziesz lepszej jest szokujące bo każda niećpająca będzie lepsza. A jej się będzie pogorszać, zaczną się kłótnie, problemy finansowe, szkolne itp itd, prochy mają ogromny wpływ na myslenie.
A prawda jest taka, że możesz znaleźć lepszą i to dużo lepszą, jednak nie mówię, że to jest proste, ale w miesiąc umawiając się codziennie da się znaleźć.
Jest wiele poziomów jakości relacji i być może nie zdajesz sprawy, że może być znacznie lepiej a ćpunke na straty spisz i tyle.
I mówię ci, jak 5 miesięcy ci zajął powrót, to jakość relacji oscyluje 50% lub mniej i obiektywnie zajebiście wcale nie jest. Jak jest 100% to nie ma mowy o rozstaniach a wszelkie problemy same się rozwiązują w 5 minut, chyba, że są jakieś poważne przeciwności losu typu ćpanie albo picie, wtedy człowiek nie myśli jak trzeba i relacje cierpią.
Oszukujesz siebie jak huj, nie myślisz trzeźwo, jesteś zauroczony, to ty potrzebujesz pomocy bo niedługo sam zaczniesz wciągać.
  • 311 / 57 / 0

zgadza sie , jak nie chce przestac cpac to ciezko cos zrobic
  • 10 / 6 / 0

Obstawiam, że stawianie tak głęboko wkopanej w nałóg dziewczynie ultimatum sprawiłoby, że uzna Cię za wroga, w efekcie czego wybierze kryształy, a Ty zostaniesz z poczuciem winy.

Możesz jednak jej zasygnalizować, że Twoja miłość nie jest bezwarunkowa, a Twoja cierpliwość ma swoje granice.
Jeśli zobaczysz, że wzięła sobie to do serca, i próbuje rozwiązać swój problem - wtedy warto ją wspierać, pomóc w szukaniu rozwiązań zapewniających wsparcie (terapia, konsultacja psychiatryczna).

W przeciwnym wypadku szkoda, żebyś cierpiał, czując się bezradny.
Absolutnie nie jesteś odpowiedzialny za to, że tak wsiąkła, ale jeśli przed rozstaniem z Tobą utrzymywała się na powierzchni, powinno to do niej dotrzeć.

Nie warto trwać przy kimś, dla kogo największą miłością jest jakakolwiek używka, bo w pewnym momencie amortyzowanie nałogu drugiej osoby staje się sensem życia.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 163 uczestników Wejdź na czata