chroniczne zmęczenie i senność, nasilony stres

Moderator: Zdrowie

Posty: 8 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Cześć,
Otóż męczy mnie bardzo silna senność i zmęczenie na co dzień, które znacznie utrudnia funkcjonowanie i właściwie uniemożliwia uczenie się, a aktualnie jestem na studiach.
W takim stopniu zaczęło się to od końca wakacji tego roku, w które nieregularnie paliłem mj, czasem po parę dni pod rząd, czasem przerwa itd. Oprócz senności i zmęczenia doskwiera mi również rozdrażnienie i nasilony stres, który objawia się powierzchownym bólem brzucha, również uciążliwym. W trakcie wakacji leczyłem się asertinem w dawce 50mg na niedoszłą fobię społeczną, natomiast od czasu bóli brzucha testuje z psychiatrą inne leki, które na to pomogą, ponieważ asertin nie pomagał, na razie bez skutku. Nie mówiłem jednak nic psychiatrze o marihuanie. Czy możliwe, że te objawy są spowodowane przez mj? Czy są odwracalne i w jaki sposób? Czy jest sens mówić o tym psychiatrze?
Dodam, że od października zapaliłem jakieś 2-3 razy w dużych odstępach czasu, lecz objawy bez zmian.
Rejestracja: 2019
  • 29 / 2 / 0

moze na start badania zrobic tarczyca tsh, ft3, ft4, caly panel tarczycowy, watrobowy, witaminy, dopamina, sertononina?

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

„Nowe narkotyki” – poradnik dla nauczycieli

Departament Wychowania i Kształcenia Integracyjnego MEN udostępnia poradnik dla nauczycieli „Nowe narkotyki” opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Jest moc
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Wg Psychiatry to zespół amotywacyjny po marihuanie

ZX

Rejestracja: 2018
  • 898 / 301 / 0

To jest prostackie myślenie - raz zapalił i dostał syndromu motywacyjnego, oh te złe narkotyki, WSZYSTKO przez nie.
Prawda jest taka, że to coś w tobie siedziało i rozwijało się swoim torem i ma swoje przyczyny a zioło w takim przypadku mogło jedynie się dołożyć ale bez zioła i tak byś doszedł do tego stanu.
Standardowo powinieneś jeść sałatki śródziemnomorski rano i wieczorem, zestaw witamin i minerałów, różne oleje rybne, ćwiczyć i jakaś terapia. To jest skuteczniejsze od leków.
Przestań się łudzić, że weźmiesz tabletkę i problemy znikną, to takie proste nie jest.
Rejestracja: 2012
  • 1876 / 58 / 0

02 grudnia 2019JaroJar pisze:
...
Zerknij do tematu na moje wpisy - niski-poziom-dopaminy-t65398.html tam typ miał podobne problemy, właśnie przed chwilą mu tam odpisywałem, moje wskazówki powinny ci również pomóc, więc warto tam zerknąć zwłaszcza że są tam tylko 2 strony.
Rejestracja: 2012
  • 1876 / 58 / 0

02 grudnia 2019JaroJar pisze:
...
Dzisiaj testowałem noopept w małym miksie i stworzyłem całkiem obszerny wpis na ten temat wraz z garścią ciekawych informacji, wydaje mi się że może cię to zainteresować i ci się przydać - post3294908.html#p3294908
Rejestracja: 2019
  • 49 / 15 / 0

niezawodnym srodkiem na zmecznie jest wenlafaksyna. lek sprawia ,ze masz mnostwo energii ,eliminujac przy tym stres i lęki. bardzo pozytywnie wspominam czas spedzony z wenla. pomogla mi zmobilizowac sie do pracy w nielatwym dla mnie okresie. dosyc uciazliwym skutkiem wenli jest wzmozona potliwosc );
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

Moim prywatnym zdaniem warto jest zainteresować się nootropami. Odpowiednio dobrany mix może dać eleganckie efekty.

Pozdrawiam.
Posty: 8 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości