chroniczne zmęczenie i senność, nasilony stres

Moderator: Zdrowie

• 2 / / 0

Cześć,
Otóż męczy mnie bardzo silna senność i zmęczenie na co dzień, które znacznie utrudnia funkcjonowanie i właściwie uniemożliwia uczenie się, a aktualnie jestem na studiach.
W takim stopniu zaczęło się to od końca wakacji tego roku, w które nieregularnie paliłem mj, czasem po parę dni pod rząd, czasem przerwa itd. Oprócz senności i zmęczenia doskwiera mi również rozdrażnienie i nasilony stres, który objawia się powierzchownym bólem brzucha, również uciążliwym. W trakcie wakacji leczyłem się asertinem w dawce 50mg na niedoszłą fobię społeczną, natomiast od czasu bóli brzucha testuje z psychiatrą inne leki, które na to pomogą, ponieważ asertin nie pomagał, na razie bez skutku. Nie mówiłem jednak nic psychiatrze o marihuanie. Czy możliwe, że te objawy są spowodowane przez mj? Czy są odwracalne i w jaki sposób? Czy jest sens mówić o tym psychiatrze?
Dodam, że od października zapaliłem jakieś 2-3 razy w dużych odstępach czasu, lecz objawy bez zmian.
  • 26 / 1 / 0

moze na start badania zrobic tarczyca tsh, ft3, ft4, caly panel tarczycowy, watrobowy, witaminy, dopamina, sertononina?

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Metamfetamina: Nad Wisłą powstał największy kanał przerzutowy w Europie

Zalewająca czeski rynek substancja wytwarzana jest dzięki nieudolności polskich funkcjonariuszy?
  • 2 / / 0

Wg Psychiatry to zespół amotywacyjny po marihuanie

ZX

• 374 / 136 / 0

To jest prostackie myślenie - raz zapalił i dostał syndromu motywacyjnego, oh te złe narkotyki, WSZYSTKO przez nie.
Prawda jest taka, że to coś w tobie siedziało i rozwijało się swoim torem i ma swoje przyczyny a zioło w takim przypadku mogło jedynie się dołożyć ale bez zioła i tak byś doszedł do tego stanu.
Standardowo powinieneś jeść sałatki śródziemnomorski rano i wieczorem, zestaw witamin i minerałów, różne oleje rybne, ćwiczyć i jakaś terapia. To jest skuteczniejsze od leków.
Przestań się łudzić, że weźmiesz tabletkę i problemy znikną, to takie proste nie jest.
  • 1856 / 24 / 0

02 grudnia 2019JaroJar pisze:
...
Zerknij do tematu na moje wpisy - niski-poziom-dopaminy-t65398.html tam typ miał podobne problemy, właśnie przed chwilą mu tam odpisywałem, moje wskazówki powinny ci również pomóc, więc warto tam zerknąć zwłaszcza że są tam tylko 2 strony.
  • 1856 / 24 / 0

02 grudnia 2019JaroJar pisze:
...
Dzisiaj testowałem noopept w małym miksie i stworzyłem całkiem obszerny wpis na ten temat wraz z garścią ciekawych informacji, wydaje mi się że może cię to zainteresować i ci się przydać - post3294908.html#p3294908
  • 31 / 9 / 0

niezawodnym srodkiem na zmecznie jest wenlafaksyna. lek sprawia ,ze masz mnostwo energii ,eliminujac przy tym stres i lęki. bardzo pozytywnie wspominam czas spedzony z wenla. pomogla mi zmobilizowac sie do pracy w nielatwym dla mnie okresie. dosyc uciazliwym skutkiem wenli jest wzmozona potliwosc );
Użytkownik nieaktywny
  • 24 / 1 / 0

Moim prywatnym zdaniem warto jest zainteresować się nootropami. Odpowiednio dobrany mix może dać eleganckie efekty.

Pozdrawiam.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 155 uczestników Wejdź na czata