Benzo a błędnik

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Cześć

Ogólnie jestem całkowicie zielony i przepraszam jak pytam w złym dziale.
Jestem bardzo nieodważnym, nieśmiałym człowiekiem i ostatnio zaciekawił mnie temat klonów i pochodnych(?)
Trochę poczytałem opinii na temat clonazepamu i clonazolamu i zaciekawiło mnie to, bo z tego co wiem to wpływają na lęki.

Tylko piszę tego posta bardziej z biologicznym pytaniem a mianowicie - jak reaguje błędnik na takie substancje? Podczas czytania tych opinii właśnie trafiłem na zdanie, że "wjeżdża na błędnik".
Pytam o błędnik, bo co jakiś czas miewałem silne ataki (najprawdopodobniej) błędnika, bardzo ostre zawroty głowy ale spowodowane od tak, a nie przez jakieś substancje. I właśnie piszę taki post, bo chciałbym spróbować ale się boję o wywołanie u siebie własnie ataku zawrotów i co najgorsze lądowania w szpitalu (nikt nie chciałby mieć karuzeli w głowie, ciągłych wymiotów już nawet nie mając czym wymiotować)

Ktoś coś wie na ten temat?

Pozdrowienia
  • 180 / 30 / 0

Niestety skutkami ubocznymi benzo są m.in : Zaburzenia koordynacji i równowagi, zawroty głowy,

https://en.wikipedia.org/wiki/Clonazepam
https://www.medicinenet.com/clonazepam/article.htm

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Wrocław: Leki na katar przerabiali na groźny narkotyk

Policja rozbiła szajkę trudniącą się wysyłaniem z Polski do Czech lekarstw na przeziębienia, przerabianych potem na groźny narkotyk – metamfetaminę. Wśród ośmiu zatrzymanych są mieszkańcy Wrocławia. Policjanci przeszukali kilkanaście miejsc głównie we Wrocławiu i okolicach. Znaleźli m. in. 13 milionów złotych w gotówce.
  • 655 / 129 / 0

Musi coś być ja biore ok 8 lat i dziś byłem na bardzo małej dawce jak na mnie ( kompletny ogar itd ) bo nad ranem brałem 1.5mg. I Przed chwilą , Doslownie przed chwilą wyjebałem się jak długi na prostym chodniku rozbijając dwa piwa ( z czterech T_____T ) I tak mysle czy był to zwykły przypadek który się może zdarzyć każdemu czy najzwyczajniej w swiecie mój błędnik na chwilę zgłupiał przez benzo - nie przez dawkę tylko przez ogólne zrycie i fakt że biore tyle lat ( średnio 3 dziennie Clona , o Clonie cały czas mówie jak coś ) Przejeżdżała ciężarówka obok. Droga osiedlowa z dziurami. Najwidoczniej moja uwaga poszła z chodnika na mijający mnie wóz zapominając co dzieje się przedemną i to było dla niej za dużo ogarniac 2 sytuacje na raz czego efektem była gleba. Nie jest dobrze ....

ZX

• 902 / 303 / 0

jak masz lęki to powinieneś unikać wszelkich substancji psychoaktywnych i dzielnie pracować nad rozwiązaniem źródła tych lęków, żeby ci się bardziej nie komplikowało
  • 664 / 57 / 0

A ja biore benzo zeby nie byc taki madrala a bardziej zombie inie mialem nigdy lęków.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata