Jak zregenerować GABA.

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 506 / 13 / 0

Witam.
Mam zmasakrowane Gaba dzięki nalogowemu braniu benzo. Chciałbym je zregenerować. Pierwsza sprawa, odstawienie totalne benzo.
Druga sprawa, suplementy. Mam dwa. Szałwia lekarska i miłorząb japoński. Problem jest taki że nie wiem ile tego na dobę brać. Mam kapsułki szałwi 450mg kapsułka. Z milorząbem jest kapsułka 6000mg.
Ile brać tych kapsułek dziennie żeby to miało jakiś sens. Bo to co jest w ulotce to dotyczy zwykłej suplementacji a przy regeneracji Gaba dawki na pewno będą większe...
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

Bierz fasoracetam

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Pijany kierowca pokryje koszty leczenia ofiar wypadku? Projekt już w Sejmie

Posłowie partii Kukiz'15 złożyli w Sejmie nowy projekt, z którego wynika, że kierowcy, którzy spowodują wypadek pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, będą z własnej kieszeni płacić za leczenie i rehabilitację ofiar zdarzenia. Zmiana ma pozwolić na odciążenie budżetu NFZ.
  • 506 / 13 / 0

A skąd to wziąć?
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 448 uczestników Wejdź na czata