Jak zregenerować GABA.

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 598 / 19 / 0

Witam.
Mam zmasakrowane Gaba dzięki nalogowemu braniu benzo. Chciałbym je zregenerować. Pierwsza sprawa, odstawienie totalne benzo.
Druga sprawa, suplementy. Mam dwa. Szałwia lekarska i miłorząb japoński. Problem jest taki że nie wiem ile tego na dobę brać. Mam kapsułki szałwi 450mg kapsułka. Z milorząbem jest kapsułka 6000mg.
Ile brać tych kapsułek dziennie żeby to miało jakiś sens. Bo to co jest w ulotce to dotyczy zwykłej suplementacji a przy regeneracji Gaba dawki na pewno będą większe...
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 1 / 0

Bierz fasoracetam

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Kokaina ukryta w ziarnach kawy. Włoska policja udaremniła przemyt

Ziarna kawy faszerowane kokainą, przemyconą z Kolumbii, skonfiskowała w piątek policja we Włoszech. Niedaleko Florencji zatrzymano mężczyznę, który sprowadzał do kraju ukryte w ten sposób narkotyki.
  • 598 / 19 / 0

A skąd to wziąć?
  • 142 / 10 / 0

08 grudnia 2019lufa9999 pisze:
A skąd to wziąć?
Fasoracetam brałem na nootropicsdepot.
Krople walerianowe też polecam przed snem. Mniejsze zło a pomaga.

Dodatkowo ważna jest higiena snu:
-nie trenować wieczorem
-nie pić nic stymulantowego pare godzin przed snem
-wietrzenie pokoju i utrzymanie lekkiego chłodu
-nie spędzać dnia na łóżku (np. z laptopem). Łóżko do snu i może jeszcze do jednej rzeczy
-nie napychać się na noc. Minimalnie posiłek 2h przed snem
-nie nawadniać się za bardzo przed snem, żeby nie wstawać w nocy do toalety. Starać się oddychać przez nos, żeby nie było w ustach sucho
  • 515 / 65 / 0

Fasoracetam upreguluje GABAB, a on brał benzo, które wali po GABAA.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Ja trochę czytalem że glutamina pomaga będę brał od jutra 20g na noc i taurynę ale to na GABA b pomocniczo dam kwas walporoinowy

A odstawiam baclofen i alpre
  • 48 / 2 / 0

A te suplementy "GABA" co zawierają kwas gamma-aminomasłowy to działają jakoś wgl?
  • 3000 / 417 / 0

Nie, nie przechodzą bariery krew-mózg, setki razy było to pisane.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Gdyby to działało to nie było by tyle hajsu pompowane w modulatory GABA tylko kupienie prochu za ~40zl 0.5kg obwodowo może działać jedynie i dziwne że nie ma czegoś w mixie gaba +@ na podobe pea + selegilina czy l-dopa + lewodopa
  • 70 / 3 / 0

02 czerwca 2020Anabolik pisze:
Ja trochę czytalem że glutamina pomaga będę brał od jutra 20g na noc i taurynę ale to na GABA b pomocniczo dam kwas walporoinowy

A odstawiam baclofen i alpre
I co, pomogła Ci ta glutamina? Jak wrażenia?
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata