Wasze największe dawki mdma

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 8 / / 0

W moim przypadku 250mg, w tym samym dniu zdałem prawko, więc można powiedzieć że "świętowałem". Dla mnie to spora dawka uwzględniając, że nie brałem często i w wyraźnie mniejszej dawce.
Użytkownik nieaktywny
  • 14 / 2 / 0

Na raz hmmm myślę że 450/500mg napewno
Dwa motylki białe na raz, rok 2005
Rozjebalo mnie tak że myślalem że tancze zawieszony bokiem w powietrzu hehe

A ilościowo to kiedyś na Sylwka 11 szt ale wrzuane jedna po drugiej co godzinę około
Rano wygladalem jak zombie. Aż mi fioletowe wargi i paznokcie się zrobiły. Totalne przecpanie
A wleciało jeszcze 1g fety i w.chuj zioła
O alko nie wspominając.
Rok 2008

Marihuana i „Teoria Furtki do Uzależnienia”

Eksperci są zgodni co do tego, że używanie marihuany nie jest przyczynowo powiązane z używaniem innych nielegalnych substancji.

Ten zmysł niszczy marihuana. Naukowcy już o tym wiedzą

Wielu palących marihuanę nie zdaje sobie sprawy, że może to znacznie pogorszyć ich zdolność widzenia – ujawnili naukowcy. Wskazują, że palenie konopi znacząco zmienia kluczowe funkcje wzrokowe, takie jak ostrość wzroku, wrażliwość na kontrast, trójwymiarowe widzenie (stereopsja), zdolność ogniskowania wzroku i wrażliwość na olśnienie.
  • 12 / 1 / 0

ok. 200mg/50kg cala na raz
  • 428 / 48 / 16

Kiedyś około 800mg w ciągu jednego dnia, ponieważ nie znałem mechanizmu działania. Podzielone to było na 2-3 dawki, ale teraz bym tego nigdy nie tknął.
  • 24 / 5 / 0

500mg w krysztale na SSRI, wzięte przez pomyłkę xD
  • 30 / 2 / 0

~400g kryształu przez 6 godzin
  • 32 / 1 / 0

360 - 0,5+0,5+0,5 w ciągu 7h. Generalnie podszedłem zmęczony do tego i w zasadzie po 2giej polowce opadałem już z sił. Po 3 polowce pojawiły się lekkie wizualizacje ale praktycznie zasypiałem.

Tak średnio bym powiedział.
  • 229 / 37 / 0

11 maja 2021romannawspolnej pisze:
~400g kryształu przez 6 godzin
Raczej mg ;)
  • 30 / 2 / 0

@szynszyla -
Dokładnie, autokorekta zrobiła ze mnie rekordzistę Guinessa
Użytkownik nieaktywny
  • 1252 / 148 / 0

jeden punischer , jakoś zawsze bałem się mocnej korby po emce nie wiem czemu w ketonach tak nie miałem , chociaz zawsze lubilem jak 'panowałem' nad fazą. Nie lubie tracić kontroli nad sytuacją
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 2398 uczestników Wejdź na czata