Dlaczego uważacie,że feta jest tak szkodliwa?

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 64 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2018
  • 86 / 10 / 9

Myślę, że w przypadku ludzi z AD(H)D to to zaburzenie jest bardziej szkodliwe nieleczone – lepiej już wziąć po kilkanaście mg jakościowej fur z Holki lub Niemiec raz-dwa na dzień, pamiętając o zasadach redukcji szkód. Tyle że to wymaga sporej dyscypliny, a z tą ciężko przy zaburzeniach koncentracji. Jednak jakoś trzeba sobie radzić w kraju, gdzie psychiatrzy są nieskorzy do przepisywania metylofenidatu, a jakość rc fenidatów to loteria.
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Panowie, a jak biorę okazjonalnie raz/2 razy w roku ? Ćwiczę, odżywiam się zdrowo(soczki samorobne, suplementy, witaminki)

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Zamieszanie wokół Amphetamine. Apple twierdził, że aplikacja popularyzuje narkotyki

Apple zagroził twórcy aplikacji Amphetamine dostępnej w Mac AppStore, że zablokuje dostęp do tego narzędzia. Według koncernu nazwa Amphetamine popularyzuje znaną nielegalną substancję odurzającą, co jest niezgodne z regulaminem sklepu. Ostatecznie po negocjacjach Apple wycofał się ze swojej kontrowersyjnej decyzji.
Rejestracja: 2017
  • 450 / 34 / 0

Ja tak nie uważam. Jedyne powody, jakie widzę, to ciągi, podczas których ludzie nie dbają o jedzenie, nawodnienie, suplementację, sen i wyniszczają organizmy oraz że jej uliczna czystość rzadko przekracza 20%.
Rejestracja: 2016
  • 52 / 14 / 0

Jakbyśmy postawili obok siebie dwóch typów:
1. Odżywia się gotowcami, innymi syfami, stroni od warzyw, ma niedobory wielu mikroelementów, źle sypia, nie ćwiczy, przepracowuje się i popija co parę dni piwko/parę drinków;
2. Odżywia się świadomie i zdrowo, w razie potrzeby stosuje odpowiednią suplementację, dba o higienę snu i pracy, jest w dobrej formie fizycznej i psychicznej, a parę razy w roku posypie sobie krechę czy dwie - wiadomo, który prawdopodobnie jest zdrowszy, przynajmniej fizycznie, choć to się mocno łączy.
Problem polega na tym, że każdy zdegenerowany ćpun i odklejeniec z psychozą amfetaminową od czegoś zaczynał, może też był fit gościem prowadzącym harmonijne życie. Wiadomo, że pojęcie trucizny zależy często od dawki - wiele substancji może taką trucizną być. Zażywanie amfetaminy jednak wiąże się zawsze z ryzykiem, które rzutuje na postrzeganie jej jako szkodliwej. I powiedziałabym, że to ryzyko zniszczenia sobie głowy (depresji, fobii, psychoz) tu decyduje.
Posty: 64 Strona 7 z 7
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości