Jak chowacie, ukrywacie lub przechowujecie swoje dragi na później?

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 43 / 8 / 2

Gdzie ukrywacie lub przechowujecie swoje dragi? Jakieś pomysły na kryjówki? Jak kupię np. 1g mety to zazwyczaj używam z kumplem w sumie 200mg i reszta idzie do wc bo nie mam gdzie jej potem schować, z nie chcę nosić cały czas przy sobie. Albo jakieś pomysły, żeby np. mieć przy sobie ale w razie czego je wywalić... nie wiem... Albo w domu gdzie trzymać - na balkonie na zewnątrz żeby ewentualnie powiedzieć, że nie moje?
  • 69 / 12 / 0

Jak przy sobie to klasycznie kieszeń, gacie, skarpeta, but. Ewentualnie pod język i w razie czego połykasz. W domu to juz jak sobie wymyślisz, ale to bardziej kwestia ukrycia przed innym domownikami, bo jak psy wpadaja, żeby zatrzymać groźnego narkomana z 0.6 mety to robią rozpierdol i znajdą wszystko (tak przynajmniej wynika z opisów na hr). Zawsze możesz poza domem znaleźć jakieś miejsce, ale wtedy szansa, że ktoś inny zgarnie/ zobaczy jak wyciągasz etc

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Kto doświadczył tego głodu, może uczestniczyć w naukowym projekcie UMK

Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego Collegium Medicum UMK zaprasza do udziału w badaniu. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 23-64 lata, którzy przeszli alkoholowe leczenie odwykowe.

sem

• 835 / 36 / 0

Wkładam sobie do dupy.
  • 17 / 1 / 0

ja staram się mieć tyle, by od razu wszystko zużyć, przy sobie boję się nosić, w szczególności patrząc na mój wykonywany zawód %-D może schowaj do kratki wentylacyjnej, materaca, ziemi w doniczce? jeden ziomek trzymał w pustym słoiku po maśle orzechowym w szafce :mniam:
  • 57 / 4 / 0

@Up
Nie tylko w pustym %-D
  • 243 / 62 / 0

Mam wielkie pudelko pelne pieknie posegregowanych dragow . Wyjebane z kryciem sie , zeby policja w ogole mogla mnie przeszukac w domu musieliby miec nakaz sadu bo nie mam obowiazku im otworzyc bodajze . Ale to nie polska , tylko cywilizowany kraj :pacman:
  • 1 / / 0

To równie dobrze mógł być pies a wy lurwa deeebileee..owicie mu co i gdzie
  • 43 / 8 / 2

20 listopada 2019mathers1 pisze:
ja staram się mieć tyle, by od razu wszystko zużyć, przy sobie boję się nosić, w szczególności patrząc na mój wykonywany zawód %-D może schowaj do kratki wentylacyjnej, materaca, ziemi w doniczce? jeden ziomek trzymał w pustym słoiku po maśle orzechowym w szafce :mniam:
Przy sobie też nie chcę nosić. Pomyślałem o doniczce, ale takiej publicznej, np. na klatce schodowej albo nawet na balkonie. Dobrze zabezpieczyc przed wodą bo jak kwiat się napije to jeszcze może nas pożreć.
Albo gdzieś w ziemi, pod płytkami chodnikowymi, w piwnicy w jakimś miejscu, gdzie nikt nie zagląda. Wytrzeć odciski z opakowania.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata