Problem

Moderator: Zdrowie

• 30 / / 0

Witam.

Chciałbym założyć temat i zapytać się pare rzeczy w sprawie neurogenezy.

A wiec, co poprawia neurogeneze, jakieś ćwiczenia, czy terapia z psychiatrą duzo pomaga?
-Co najbardziej działa na zryty, zamulony, zawieszony mózg, lekarz może dużo zdziałać?
-Są jakieś leki co skutecznie poprawiają neurogeneze i trwale oczywiście, że po odstawieniu leków dalej to się dobrze utrzymuje?
-Są jakieś domowe sposoby tego?
-No i ostatnie pytanie czy neurogeneza idzie w parze z narkotykami i alkoholem?

Dużo osobą pomagło jedzienie psychotropów i wyzyty u psychiatry?

Z góry dziękuje.

zmienilem nazwe tematu bo niezgodna z trescia, przenosze do opisz swoj przypadek - bg
  • 9 / / 0

No na bank przestań cpać jak chcesz mieć neurogenezę. No chyba, że psajko. Nootropy, suplementacja neuroprotekcyjna, antyoksydanty, dużo ruchu, dieta bogata w omega3, odpowiednia regeneracja tj.sen no i bodźce oczywiście. Życie to nie film "Jestem Bogiem", że wezmiesz NZT i będziesz miał neurogeneze. Ucz się nowych języków, trenuj koordynację, po prostu bodźcuj swój mózg na okrągło.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Ta miss nie pragnie tylko pokoju na świecie. Chce walczyć o legalizację marihuany

Wybory najpiękniejszych kobiet świata wzbudzają wiele emocji i szumu medialnego. Najgłośniej jest o Miss Kanady, która będzie promować marihuanę.
  • 30 / / 0

Po dłuższej przerwie, załóżmy te 6-12 miesiecy, przy tym włąśnie jakieś zajęcię, praca, ruch / sport, i ew. jakieś psychotropy, wrócenie do bawienia się narko / alko bedzie dawało frajde na nowo? Czy raczej słabo?
  • 67 / 16 / 0

Z takim nastawieniem to nie przetrwasz nawet miesiaca, a ty myslisz o roku %-D .
  • 30 / / 0

Postaram sie przetrwac, chodzi mi bardziej o skutecznosc tej przerwy i ewentualne skutki pozytywne.
Użytkownik nieaktywny
  • 3297 / 784 / 2

neurogeneza to tak ogólne pojęcie, że ogólnie mógłbym napisać, zacznij brać psychodeliki, będziesz miał neurogenezę, ale gówno ci da neurogeneza jak nie będziesz się uczył i rozwijał

powiadają, że podróże kształcą
tak, ale tylko wykształconych
  • 30 / / 0

Właśnie nie rozumiem siebie i jakby swojego problemu do końca, jak sobie poradzić i ulotnić go.
Psychiatra mi SNRI przepisał, dalej siedzę w swojej głowie, kminie, w myślach ze soba gadam i dalej mnie to wszystko przerasta, zawieszony chyba jestem i przeszłość rozkminiam troche nie powiem że nie, zryty.

Co by tu poradzić? - Czy to już czub %-D

Coo robić, czym się zająć.
Użytkownik nieaktywny
  • 3297 / 784 / 2

Zacznij od poczytania forum: tematy "Doping mózgu", "Anhedonia" i tematyczne o danych substancjach. Jest cały poddział "Leki nootropowe".
  • 30 / / 0

Mam pytanie, może być to wszystko z tego że np. po narkotykach i alkoholu nic nie czuje poza tym napięciem psychicznym i stresem, nic nie czuje przyjemności, może to wynikać z braku panowania, radzenia sobie z emocjami i przeciwnościami dnia codzinnego, samoakceptacją, nieśmiałością, zamknięciem w swoim świecie?
Użytkownik nieaktywny
  • 3297 / 784 / 2

sam sobie odpowiedziales, narkotyky i alko
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata