Problem

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 5 / 0

Witam.

Chciałbym założyć temat i zapytać się pare rzeczy w sprawie neurogenezy.

A wiec, co poprawia neurogeneze, jakieś ćwiczenia, czy terapia z psychiatrą duzo pomaga?
-Co najbardziej działa na zryty, zamulony, zawieszony mózg, lekarz może dużo zdziałać?
-Są jakieś leki co skutecznie poprawiają neurogeneze i trwale oczywiście, że po odstawieniu leków dalej to się dobrze utrzymuje?
-Są jakieś domowe sposoby tego?
-No i ostatnie pytanie czy neurogeneza idzie w parze z narkotykami i alkoholem?

Dużo osobą pomagło jedzienie psychotropów i wyzyty u psychiatry?

Z góry dziękuje.

zmienilem nazwe tematu bo niezgodna z trescia, przenosze do opisz swoj przypadek - bg
  • 9 / / 0

No na bank przestań cpać jak chcesz mieć neurogenezę. No chyba, że psajko. Nootropy, suplementacja neuroprotekcyjna, antyoksydanty, dużo ruchu, dieta bogata w omega3, odpowiednia regeneracja tj.sen no i bodźce oczywiście. Życie to nie film "Jestem Bogiem", że wezmiesz NZT i będziesz miał neurogeneze. Ucz się nowych języków, trenuj koordynację, po prostu bodźcuj swój mózg na okrągło.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

„Przerzut” przechwycony – narkotyki nie trafią do Zakładu Karnego w Zabrzu

,,Przerzut” przechwycony. Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Zabrzu po raz kolejny wykazali się czujnością i udaremnili przedostanie się na teren jednostki narkotyków i innych niedozwolonych przedmiotów.
Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 5 / 0

Po dłuższej przerwie, załóżmy te 6-12 miesiecy, przy tym włąśnie jakieś zajęcię, praca, ruch / sport, i ew. jakieś psychotropy, wrócenie do bawienia się narko / alko bedzie dawało frajde na nowo? Czy raczej słabo?
  • 105 / 26 / 0

Z takim nastawieniem to nie przetrwasz nawet miesiaca, a ty myslisz o roku %-D .
Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 5 / 0

Postaram sie przetrwac, chodzi mi bardziej o skutecznosc tej przerwy i ewentualne skutki pozytywne.
  • 3630 / 937 / 2

neurogeneza to tak ogólne pojęcie, że ogólnie mógłbym napisać, zacznij brać psychodeliki, będziesz miał neurogenezę, ale gówno ci da neurogeneza jak nie będziesz się uczył i rozwijał

powiadają, że podróże kształcą
tak, ale tylko wykształconych
Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 5 / 0

Właśnie nie rozumiem siebie i jakby swojego problemu do końca, jak sobie poradzić i ulotnić go.
Psychiatra mi SNRI przepisał, dalej siedzę w swojej głowie, kminie, w myślach ze soba gadam i dalej mnie to wszystko przerasta, zawieszony chyba jestem i przeszłość rozkminiam troche nie powiem że nie, zryty.

Co by tu poradzić? - Czy to już czub %-D

Coo robić, czym się zająć.
  • 3630 / 937 / 2

Zacznij od poczytania forum: tematy "Doping mózgu", "Anhedonia" i tematyczne o danych substancjach. Jest cały poddział "Leki nootropowe".
Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 5 / 0

Mam pytanie, może być to wszystko z tego że np. po narkotykach i alkoholu nic nie czuje poza tym napięciem psychicznym i stresem, nic nie czuje przyjemności, może to wynikać z braku panowania, radzenia sobie z emocjami i przeciwnościami dnia codzinnego, samoakceptacją, nieśmiałością, zamknięciem w swoim świecie?
  • 3630 / 937 / 2

sam sobie odpowiedziales, narkotyky i alko
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata