ubytki w pamięci/koncentracji (tłumacze co i jak)

Moderator: Zdrowie

• 1502 / 265 / 0

Dopoki OP nie wykona stosownych badan to nie ma co kontynuowac tutaj dyskusji, a co dopiero mowic o jakims ssri.
Ale czy w ogóle je wykona no to juz jego sprawa.
  • 471 / 155 / 0

Idź do neurologa. Jak dla mnie to najprawdopodobniej nic on nie znajdzie, ale to tylko moje domysły. Chociaż może coś znajdzie, tylko musisz najpierw pójść i się zbadać, a nie odkładać to latami. Nawet jeśli jakoś fizycznie uszkodziłeś sobie mózg bawiąc się ketonami, to po takim czasie powinno być lepiej, a nie gorzej.

Jeśli neurolog nic nie znajdzie, to idź do psychiatry, bo jak dla mnie to takie objawy mogą być powodowane przez twoje OCD, PTSD, albo depresję. Problemy typu brain-fog, problemy z pamięcią, koncentracją itd. mogą być równie dobrze powodowane przez zaburzenia psychiczne, a nie przez jakieś fizyczne uszkodzenie mózgu. Jeśli poszedł byś do niego, to prawdopodobnie dostałbyś jakieś SSRI oraz może do tego piracetam.

Możesz też iść do endokrynologa, żeby sprawdzić hormony, bo jeśli coś jest z nimi nie tak, to mogą powodować przeróżne problemy.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Nieświadomi kierowcy ciężarówek dostarczali marihuanę do Polski i Francji

Ponad 72 kg marihuany przejęli podczas wspólnej akcji funkcjonariusze CBŚP oraz francuskich służb. Narkotyk przemycany był z Hiszpanii przez nieświadomych kierowców, wynajętych do przewiezienia pewnych towarów do Polski lub Francji. Marihuana ukryta była w specjalnych skrytkach w legalnym ładunku.
  • 1502 / 265 / 0

14 maja 2021NiebieskiLis pisze:
Nawet jeśli jakoś fizycznie uszkodziłeś sobie mózg bawiąc się ketonami, to po takim czasie powinno być lepiej, a nie gorzej.
O ile nie walił metkata.
  • 506 / 43 / 0

Spróbuj wąkroty azjatyckiej. Działa neuroprotekcyjnie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata