Bycie w ciągu na benzo a XTC

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 18 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2008
  • 671 / 130 / 0

Pytanie jest proste czy osoba bedąca na ciągu klona od lat 6ciu jest w stanie się porobić się MDMA ?? Biorę od 1 do 3mg raz w ciągu doby przed snem. Czasami zdarza mi się wypić, zajarać lub wziąść jakiś opiat - wtedy wgl pomijam klona i nie biorę go w te dni albo biorę b. małe dawki rzędu 0.5mg. Co nie zmienia faktu że ciąg trwa bardzo długo. Także pytanie 1. Czy XTC wzięte w dowolnym momencie wgl zadziła ? A Może zadziała w jakiś zły bardzo niebezpieczny sposób? 2. PYtanie zakładając że benzo zmniejsza działanie XTC. Mogę niebrać te 48H z hakiem ( ale nie dłużej bo wiadomo co się zacznie ) i wtedy spróbować pigułę - może to by miało wiekszy sens ??
Rejestracja: 2014
  • 3451 / 425 / 0

Zapewne będzie działanie znacząco osłabione.

Marihuana kontra nowotwory. Nowe badanie potwierdza, że medyczna marihuana zabija komórki rakowe

Chodzi o badanie naukowców z Uniwersytetu Newcastle, którzy udowodnili, że tzw. medyczna marihuana może zabijać lub hamować rozwój komórek rakowych, nie wchodząc przy tym w interakcję ze zdrowymi komórkami.
Rejestracja: 2007
  • 912 / 67 / 0

@serotoninowy

Nie. I tak.
Jeśli długo nie brałeś XTC , porobi Cie srogo, trzymaj sie schematu - piguła - nie więcej i czekaj na efekty.
Osłabia ? Tak, ale pamiętaj , żeby w czasie pastylkowania nie zarzucać za dużo, będzie przyjemnie , pluszowo , miło , nawadniaj się - to ważne.
Jestem w ciągu 10 lat+ na klonazepamie i czasem jedna piguła potrafiła mnie zgnieść totalnie.

baw sie dobrze
dwe

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2008
  • 671 / 130 / 0

Powiem więcej nigdy w życiu nie brałem prawdziwego MDMA a teraz mam opcję,Skoro kolega wyżej 10 lat leczy się klonami a dobre MDMA działa to taka informacja jest dla mnie nawagę złota ;D Ale jednak przed zażyciem nie będe brał 48h. Nocę przed prześpię dzieki trawiczku i browarkom. A Jak mimo wzięcia piguły zacznę odczuwac brak benzo cały czas beda pod ręką takze nic nie zaszkodzi spróbować ;D
Rejestracja: 2018
  • 1792 / 372 / 25

Dzień po 1 mg i dwa dni po 2 mg klona cała pewna piguła na MDMA porobiła tak mocno, że musiałem na 40 min zejść z parkietu na dwór i pooddychać. Ostatnio nawet pare godzin przed wixapolem zjadłem 1 mg klona (już z większą tolerancją co prawda) i również pixa jebnęła na tyle dobrze, że pewna śliczna blondynka chciała mnie z parkietu ściągać i częstowała wodą. Jak dla mnie możesz brać bez obaw, najwyżej będzie trochę słabiej, ale skoro nie masz tolerancji na emkę to na pewno będziesz zadowolony.
Rejestracja: 2017
  • 664 / 57 / 0

Benzodiazepiny we krwi utrzymują się około miesiąca. Zrób sobie minimum tydzień przerwy od benzo.
Rejestracja: 2015
  • 934 / 72 / 7

jak to faktycznie MDMA dobry sort to po prostu nie bierz klona przez 2 dni i trzepnie srogo. nie pij alkoholu w dzień brania.
Rejestracja: 2008
  • 671 / 130 / 0

dzięki za informacje. Wiem że większy problem jest jak ktoś bierze silne SSRI. klon to jednak benzodiazepina - narkotyk - działa póki jest we we krwi. Jak go w niej nie ma - nie działa proste - nie tak jak w przypadku wlasnie w działaniu grup leków : Snri albo
ssri i tym podobnych...
Rejestracja: 2017
  • 1434 / 1419 / 0

zadziala...nawet dobrze, ze te klony beda gdzies tam jeszcze w tle dzialac. MDMA potrafi porobic, oj potrafi...
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 309 / 0

Pewnie, że zadziała.

Po 18-stce, na której waliłem kosmiczne dawki alprazolamu, etizolamu i alkoholu, wrzucałem w siebie na nieświadomce duże ilości MDMA i LSD,
waliłem dopóki mi się wszystko nie skończyło (a miałem duużo),MDMA, potem LSD, potem MDMA, LSD, MDMA, potem wjebałem z 7-8 listków do mordy, i potem znowu leciałem z MDMA, wyćpałem się jak nigdy, pod koniec było ciężko.. bardzo.

Co jakiś czas sobie wrzucałem piracetam i witaminki.
Posty: 18 Strona 1 z 2
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1501 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości