Bycie w ciągu na benzo a XTC

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 18 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2008
  • 677 / 130 / 0

Pytanie jest proste czy osoba bedąca na ciągu klona od lat 6ciu jest w stanie się porobić się MDMA ?? Biorę od 1 do 3mg raz w ciągu doby przed snem. Czasami zdarza mi się wypić, zajarać lub wziąść jakiś opiat - wtedy wgl pomijam klona i nie biorę go w te dni albo biorę b. małe dawki rzędu 0.5mg. Co nie zmienia faktu że ciąg trwa bardzo długo. Także pytanie 1. Czy XTC wzięte w dowolnym momencie wgl zadziła ? A Może zadziała w jakiś zły bardzo niebezpieczny sposób? 2. PYtanie zakładając że benzo zmniejsza działanie XTC. Mogę niebrać te 48H z hakiem ( ale nie dłużej bo wiadomo co się zacznie ) i wtedy spróbować pigułę - może to by miało wiekszy sens ??
Rejestracja: 2014
  • 3452 / 426 / 0

Zapewne będzie działanie znacząco osłabione.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Więźniowie próbują, strażnicy znajdują

Pomysłowość więźniów nie zna granic. Paczki higieniczne, tzw. wrzutki, preparowana korespondencja, przystosowanie przedmiotów codziennego użytku w celu przemycenia narkotyków na teren zakładu karnego – to dziś najczęstsze formy próby przechytrzenia strażników więziennych.
Rejestracja: 2007
  • 914 / 69 / 0

@serotoninowy

Nie. I tak.
Jeśli długo nie brałeś XTC , porobi Cie srogo, trzymaj sie schematu - piguła - nie więcej i czekaj na efekty.
Osłabia ? Tak, ale pamiętaj , żeby w czasie pastylkowania nie zarzucać za dużo, będzie przyjemnie , pluszowo , miło , nawadniaj się - to ważne.
Jestem w ciągu 10 lat+ na klonazepamie i czasem jedna piguła potrafiła mnie zgnieść totalnie.

baw sie dobrze
dwe

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2008
  • 677 / 130 / 0

Powiem więcej nigdy w życiu nie brałem prawdziwego MDMA a teraz mam opcję,Skoro kolega wyżej 10 lat leczy się klonami a dobre MDMA działa to taka informacja jest dla mnie nawagę złota ;D Ale jednak przed zażyciem nie będe brał 48h. Nocę przed prześpię dzieki trawiczku i browarkom. A Jak mimo wzięcia piguły zacznę odczuwac brak benzo cały czas beda pod ręką takze nic nie zaszkodzi spróbować ;D
Rejestracja: 2018
  • 1792 / 372 / 25

Dzień po 1 mg i dwa dni po 2 mg klona cała pewna piguła na MDMA porobiła tak mocno, że musiałem na 40 min zejść z parkietu na dwór i pooddychać. Ostatnio nawet pare godzin przed wixapolem zjadłem 1 mg klona (już z większą tolerancją co prawda) i również pixa jebnęła na tyle dobrze, że pewna śliczna blondynka chciała mnie z parkietu ściągać i częstowała wodą. Jak dla mnie możesz brać bez obaw, najwyżej będzie trochę słabiej, ale skoro nie masz tolerancji na emkę to na pewno będziesz zadowolony.
Rejestracja: 2017
  • 664 / 57 / 0

Benzodiazepiny we krwi utrzymują się około miesiąca. Zrób sobie minimum tydzień przerwy od benzo.
Rejestracja: 2015
  • 935 / 72 / 7

jak to faktycznie MDMA dobry sort to po prostu nie bierz klona przez 2 dni i trzepnie srogo. nie pij alkoholu w dzień brania.
Rejestracja: 2008
  • 677 / 130 / 0

dzięki za informacje. Wiem że większy problem jest jak ktoś bierze silne SSRI. klon to jednak benzodiazepina - narkotyk - działa póki jest we we krwi. Jak go w niej nie ma - nie działa proste - nie tak jak w przypadku wlasnie w działaniu grup leków : Snri albo
ssri i tym podobnych...
Rejestracja: 2017
  • 1434 / 1419 / 0

zadziala...nawet dobrze, ze te klony beda gdzies tam jeszcze w tle dzialac. MDMA potrafi porobic, oj potrafi...
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 309 / 0

Pewnie, że zadziała.

Po 18-stce, na której waliłem kosmiczne dawki alprazolamu, etizolamu i alkoholu, wrzucałem w siebie na nieświadomce duże ilości MDMA i LSD,
waliłem dopóki mi się wszystko nie skończyło (a miałem duużo),MDMA, potem LSD, potem MDMA, LSD, MDMA, potem wjebałem z 7-8 listków do mordy, i potem znowu leciałem z MDMA, wyćpałem się jak nigdy, pod koniec było ciężko.. bardzo.

Co jakiś czas sobie wrzucałem piracetam i witaminki.
Posty: 18 Strona 1 z 2
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1507 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości