Kichawa po krysztale

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Siema, nowy użytkownik here.
Jako ze troche już z tematem jestem zapoznany to też wypadałoby tu konto mieć.
Ogolnie sprawa jest następująca. Za dużo kryształu wleciało. Od paru dni mocny katar, parę razy krew poleciała. Jak to jakoś zniwelować :v
  • 1 / / 0

Mialem podobnie po paru sznitach 3mmc ropa w nosie itp, masakra, na drugo dzien poszedlem do apteki i kupilem pierwszy lepszą preparatna katar otrivin, i powiem ci ze pomaga nawet podczas wdupcania psikam przed i po aplikacji 😃oczyszcza z ropy fajnie nawilża i mniej boli jak sobie od razu po zajebaniu psikniesz
Pozdro

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Największa fabryka kokainy w Holandii zlikwidowana. Mogła wyprodukować 200 kg narkotyku dziennie

Największa fabryka kokainy w historii Holandii w ciągu jednego dnia była w stanie wprowadzić do obiegu kokainę o wartości między 4,5 a 6 milionów euro. Znajdowała się w byłej szkółce jeździeckiej, pracownicy, jak w dobrej korporacji, mieli do dyspozycji nawet ośrodek sportowy.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 4 / 0

Kup krople do nawilżania nosa. Są takie z solami leczniczymi itd. Nie smarkaj dużo, bo tez dostaje nos po dupie.. przeczekaj i nawilżaj nos.
  • 4 / / 0

Otrivin (xylometazolini) daje wiecej złego niż dobrego, nos szybko się uzależnia. Kup sobie Irigasin do płukania zatok i maść Rinopanteina na strupy. Ja stosuje zawsze po ostatnim longu i troche lepiej się trzyma mój nos ;)
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata