Lepki kryształ - przechowywanie

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1 / / 0

Dostałem z wysp Kryształ (źródło mi wcześniej znane i testowane) przyszedł w kopercie, staranie zawiniety w plastikowej fotce owiniety folia aluminiowa. Przy rozpakowywaniu w zwróciłem uwagę że folia aluminiowa zmieniła lekko barwe w miejscu gdzie odslonilem ostatnia warstwę natomiast w folii kryształ zrobił się jakby lepki a na ściankach foli wystrącił się jakby płyn. Czy to jest normalne zjawisko, czy może jest to materiał nienadajacy się do wzięcia? Proszę o rzetelne wskazówki. Pozdrawiam Point.
  • 14 / / 0

Wszystko w normie

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Uprawiał marihuanę na terenie muzeum. Został schwytany kiedy doglądał roślin

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi, która mieściła się na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej. Do sprawy został zatrzymany 46-latek.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata