Benzodiazepiny + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 355 Strona 31 z 36
Rejestracja: 2019
 • 9 / / 0

Witam najlepszy klasyczny, ale tez uzależniający miks to Clonazepam z tramadolem , dawka 4-6 mg klona juz w sumie w tolerancji na klony , rozluzniony żołądek ,, przeciw wymiotne działanie benzo jest . Ale trzeba dać tą godzinkę zeby klony w pełni się załadowały . Tramal zalezy od tolerancji ja brałem do 1600mg kapsułki lub retardy ale jest róznica i trudno porównać najlepiej krople retard ładuję się inaczej wolniej i nie ma tego znacznego wejscia . Plusy mixu : pewność siebie bomba , lekkośc w ciele , eufroria na 40 procent ale jest , i na dłuższą metę to uzależniający mix bo czuję się tą wszechmoc. Minusy mixu : przy pierwszych razach nudności mogą być od Tramalu ,ale nie duze , tendecja do uzależniena.
Rejestracja: 2018
 • 43 / 2 / 0

jakis czas temu po 150mg kody + mj i hydro mialem wyjebane noddy, 0 tolerki.
ostatnio po ponad 5 miesiecznej przerwie od kody, wlecialo 255mg + 3 shot + mj i 0 noddow
zdrowiej będzie zjesc wiecej kody, czy do mniejszej dawki dorzucic klony?

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Illinois: wpływ rekreacyjnej marihuany na roszczenia o odszkodowanie

Pracodawcy mogą zdecydować o utrzymaniu ‘miejsca pracy wolnego od narkotyków’ i zakazać wszystkim swoim pracownikom używania marihuany medycznej oraz rekreacyjnej. W związku z tym, pod warunkiem, że jest to stosowane w sposób niedyskryminacyjny („nondiscriminatory”), pracodawcy mogą wymagać od pracownika poddania się testowi na obecność narkotyków („drug test”) po wypadku przy pracy.
Rejestracja: 2019
 • 1337 / 114 / 0

Ja dzis zaczelem od 2mg alpry do tego 3kawalki plastra 100ug fenta mx do tego 80mg oxy donosowo jeszcze moge dorzucic kilka mst 60mg ? Bedzie dobrze ?
Rejestracja: 2019
 • 9 / / 0

Witam biorę 75 mg tramadolu. Mam też na lęki i bezsenność przepisany alprazolam w dawce 0,25 mg. Z wpisów na tym forum niektórzy polecają taką kombinacje. Czy mogę go bezpiecznie zażyć? Lepiej wolę się dopytać niż spieprzyć zdrowie. Najbardziej boje się depresji oddechowej a oba te leki działają depresyjnie na OUN. :płacz: :niewiem: :tabletki:


Przeniesiono do działu miksów.
Nepenthee
Rejestracja: 2018
 • 2435 / 540 / 155

@EnemyOfDolor, o ile nie bierzesz jakichś dużych dawek tramadolu ani alprazolamu - możesz bez problemu brać. Najwyżej wystąpi większa senność lub uspokojenie, depresji oddechowej nie dostaniesz. 0,25 to nie jest duża dawka alpry, w dodatku zapobiega obniżaniu progu drgawkowego przez tramadol.
Rejestracja: 2012
 • 197 / 66 / 0

Jeśli nie bierzesz jeszcze innych leków, działających depresyjnie na OUN, to będzie dobrze.

ZX

Rejestracja: 2018
 • 902 / 303 / 0

No dawkowanie masz poniżej granicy. Problemy mogą się zacząć od 100mg tramca i 0.5mg alpry. U różnych ludzi różnie to bywa, więc bezpieczna dawka dla wszystkich to to 50mg tramca i 0.25mg alpry. Dla ok 75kg wagi.
Te dawki mogą sie wydawać małe, ale ludzie różnie reagują i do tego dorzucają (biorą w ciągu) i efekty uboczne nakładają się długo po tym jak drag przestanie działać.
Rejestracja: 2019
 • 9 / / 0

Opiszę moje doświadczenie z tymi dwoma. Dzięki Waszym radom się uspokoiłam .
Set &Setting- mój DOM, nerwy przed pijacką rodzink a
t-20- wzięcie tramca. ładnie ziwełował bóle stawów
21- dowalenie alpry na uspokojenie (samej alpry nigdy nie brałam tylko mix)- spokój, brak strachu. Posiedziałam jeszcze z godzinkę na kompie słuchając muzyczki i poszłam spać
Rano obudziłam się wyspana jak nigdy. Oddech miałam w normie, tętno spadło ale dlatego że miałam bardzo wysokie ze strachu.
PODSUMOWUJĄC- bardzo dobry mix. zapobiega potramcowym nadpobudliwością (po tramadolu mam zwiększoną potrzebę ruchu i wychodzę na spacery) Spokój, euforia. Błogość. Polecam
Rejestracja: 2017
 • 568 / 22 / 0

Do malutkiej dawki kody(150mg) dorzuciłem 1mg alpry, i o ile kody nie czulem a minęła już z godziną od wzięcia, wziąłem pół tab Xanaxu które ostatnie które miałem czyli 1mg. Benzo zajebiscie podkręciło, jest pluszowo i relaksacyjnie na 110%. Chciałbym mieć więcej benzo na wlasny użytek, taka całutki słoiczek Xanaxu albo rivotrilu mmm. Niestety nie próbowałem miksów kody z diazepamem lub midazolamem, bo do tych świetnych benzosków nigdy nie miałem dostępu niestety
Rejestracja: 2019
 • 218 / 21 / 0

Do opio stosuje tylko Bromazepam lub diazepamem że względu na profil i czas działania a że często poniewieram się trampkiem to i nie wytelepie.
Posty: 355 Strona 31 z 36
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości