Dziwne przyjemne uczucie między brwiami

Moderator: Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Siema,

może to będzie dziwne pytanie, ale nie mam lepszego pomysłu gdzie można by zapytać. Od razu zaznaczę, że nie mam wyniszczonego organizmu, jestem zdrowy, sypiam, jadam, nie szaleję. Od wielu lat (nie pamiętam kiedy pierwszy raz to odkryłem, ale za pewne miałem około 10 lat) zdarza mi się wywołać u siebie dziwne uczucie, którego nie rozumiem, nie znam i nigdy nie udało znaleźć mi się informacji czym by to mogło być. A więc do rzeczy, występuje zupełnie niezależnie od pory dnia czy czegokolwiek. Objawia się dziwnym, promieniującym od punktu położonego powiedziałbym 1cm pod skórą na środku między brwiami w głąb mózgu. Jest to bardzo przyjemne i potrafię "utrzymać" to uczucie jeśli się na nim skupię i się nie ruszam. Jeśli się od tego oderwę, znika. Mogę również czasami wywołać to sam, pomaga mi przyłożenie palca między brwi ale bez dotykania skóry. Trzymam palec nad skórą, za chwilę czuję jakby 'obecność' tego palca i po chwili przekształca się to w to przyjemne promieniowanie. Opowiadałem wielu osobom, każdy robi wielkie oczy, nikt nie ma pomysłu. Jeden znajomy wyskoczył mi z jakąś czarką otwartą :zombie: ale nie wierzę w pierdoły chyba :D

Przeniesiono do działu Opisz swój przypadek. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 39 / 7 / 0

@tempuser00022 Hej, mam podobnie, ale ja nie odczuwam takiej przyjemności jaką opisujesz, raczej dyskomfort. Jak przykładam palec między brwi, tak żeby nie dotykał, ale był blisko, to mam uczucie jakby mi mikro włoski stawały? xd no mega dziwne, mam tak już długo, każdy zawsze się dziwi a nawet jak przypadkiem ktoś mnie tam dotknie to ja odskakuje, strasznie nie lubie jak cokolwiek się tam znajduje. I co ciekawe jest to ściśle określony obszar, milimetr nad nim już mi bez różnicy, normalny dotyk. A między brwiami takie mrowienie jakieś? Nie wiem, czy umiem to wywołać sama, nie próbowałam bo jak pisałam jest to dla mnie niekomfortowe uczucie xd Dopiero co dziś rozmawiałam o tym z lubym a tu taki post :D Jestem ciekawa, może się coś więcej dowiem. Pozdrówki!

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Honduras: Niemal tona kokainy na łodzi rybackiej

Około 900 kilogramów kokainy przechwyciły wojsko i policja Hondurasu podczas wspólnej akcji z kolumbijskimi służbami. Narkotyki znajdowały się na łodzi rybackiej.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1493 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości