kodeina - czy latwo wpasc?

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Czesc

Kodeine jadlem kilka razy (z 5/6 po 150mg i 2 razy 300mg), ale ostatnim razem dopiero mnie porobila (300mg) pewnie receptory sie wyrobily.
Kode lykam w miesiecznych odstepach, a od ostatniej "zabawy" mam mocne parcie na kode, co kilka dni odliczam az uplynie miesiac, a na sama mysl o nastepnym razie ekscytuje sie.
Chce zrobic pozegnalnego tripa (300/450mg) i odlozyc kode na jakies 3/4 miesiace.

Moje pytanie brzmi:
Czy ww. parcie na opio ma duza szanse na przeksztalcenie sie w przyszlosci w cos gorszego? Jak wygladal u was proces zatapiania sie w opio?
  • 7542 / 929 / 0

Jeśli odliczasz dni do kolejnego grzania, to już "wpadłeś". Drzwi z napisem Exit masz jeszcze w zasięgu ręki, ale tylko kwestią czasu jest, kiedy wyjście będzie mocno problematyczne.
Odpuść teraz i ciesz się życiem, albo brnij dalej....

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

„Chińskie ecstasy” - nowa śmiertelna moda w europejskich klubach

Śmierć młodego mężczyzny z powodu przedawkowania w jednym z paryskich klubów pod koniec sierpnia stała się przyczyną nowych dyskusji dotyczących tzw. „chińskiego ecstasy”.
  • 1850 / 192 / 1

Jak na mnie by tak słabo działala tak duża ilosc na początku, to bym sobie podarował te uzywke. , Pamiętam że jak próbowałem pierwszy raz kodeiny robiąc ekstrakcje z antidolu to zrobiłem bodajże ze 100 mg zawsze obniżam dawkę nawet niż Dolna deklarowana na forum granica nie podziałało następnym razem robiłem już z całego antidolu czyli 150 kody dodam że wcześniej wtedy nie miałem doświadczenia niemalże Z żadnymi używkami więc byłem dziewicy i 150 nie bardzo dobrze porobiło i zostałem przy tej dawce bardzo długo ale prawda jest też taka że kodeinę od święta i nigdy nie miałem czegoś takiego że bez kozy dzień się nie zacznie w zasadzie do teraz Używam jej na sportowo od święta tyle że dawka poszła w górę niestety standardowa to minimum 240 a przeważnie 300 360 W twoim wypadku faktycznie polecam zostawić sobie to raz na święto i w ogóle się nie pchać na siłę do gówna skoro cię nie wpuszcza
  • 377 / 63 / 0

koda jest bardzo przyjemna i łatwo dostępna skutecznie uwalnia od rzeczywistości. złapałem się na tym że po ustaleniu sobie tylko jednego grzania w tygodniu zacząłem codziennie myśleć o kodeinie, od tego czasu trzymam się od tego z daleka

odradzam wszystkim amatorom odmiennych świadomości, igranie z ogniem - szkoda życia :)
  • 52 / 6 / 0

Ja po wyrobieniu receptorow musialem grzac conajmniej 450mg zeby nie czuc niedosytu wiec sobie odpuscilem ze względu na cene. A przez kilka miesiecy bralem raz na 2 tygodnie.
  • 440 / 37 / 0

U mnie bywało, że grzalem codziennie miesiacami, az przestala w ogole kopać.

Teraz robie przerwy i nawet 16tka thicodinu kopie mnie prawilnie.

Pytanie czy jest sens w to brnąć.. Odpuść sobie i to Ci pisze na 100%. Zaoszczedzisz zdrowie i pieniadze. koda strasznie osłabia organizm. Nie masz sensu za trzy cztery miesiace zaczynać, bo sobie wpadniesz i to Ci mówię na serio. Nie zaczynaj za trzy cztery miesiące. Idź na rower i ciesz się zaoszczedzona forsa.

P.s. wlasnie po tych trzech czterech miesiacach przerwy. Weźmiesz i siup - wpadłeś. Później weźmiesz za kolejne dwa daje gora tydzien tak dla jaj. A pozniej bedziesz gonic nie z powodu nalogu tylko "tak o" przez pare parenascie miesiecy. A pozniej przyjdzie okres ze bez kody bedziesz chodzic podkurwiony juz na trzeci dzień po braniu.

Bardzo latwo wpasc nie brnij w to. Bardzo latwo wpasc. Ja na przyklad mam aktualnie dostep do wszystkiego i jakos nie brne w te nalogi tylko raz na ruski rok, bo wiem ze strace zdrowie i pieniadze. Tylko koda mnie zlapala w swe sidla... Latwo sie mi teraz mowi a tam koda nic takiego wlasnie, ze koda.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 46 uczestników Wejdź na czata