Różne stymulanty

Moderator: Zdrowie

• 0 / / 0

Na wstępie chciałem zaznaczyć że kiedyś (ok 2lat temu) nalogowo zazywalem hexen. Potem długa abstynencja, az do ub. Piątku. Najpierw w Warszawie zapoatrzylem się w 5g rzekomego mefedronu, który wystarczył mi na 2-3dni. Później po powrocie do Łodzi zacząłem szukać dojścia więc również nie byłem pewny co do pochodzenia substancji. Najpierw amfetamina w ilości ok 4g, później kryształ 3cmc (pomarańczowa barwa), później dość drogi i dający fajnego kopa 3mmc, az w końcu maraton zakończony na jakimś dziadowskim krysztale który sprzedawca określał jako hexen(w co wątpię) i rzekome MDMA w strukturze krystaliczniej. Po MDMA miałem tripa z totalnym nie ogarnianiem rzeczywistości, przeskoki w czasie, dziury w pamięci. Przestałem brać przedwczoraj wieczorem. Cały czas temu melanzowi towarzyszyło piwo i to w dużych ilościach. Od wczoraj rana mam wszystko co może mnie spotkać na zejsciu: drgawki, huśtawka nastroju, halucynacje, bardzo płytki sen, biegunka, ból brzucha również przy wyproznianiu. I to wszystko jest dla mnie zrozumiałem bo nie raz to przechodziłem i wiem że trzeba czasu i to minie. Natomiast od wczoraj rano początkowo zaczęły mnie swedziec dłonie, potem puchnac, potem pojawiły się na nich ciemniejsze plamy. Wieczorem swedzialo mnie już całe cialo i na ciele mam te czerwone swedzace jak cholera plamy. Jednak najgorzej swedza dłonie. Starałem się poczytać jak sobie poradzić, ale boję się że może to być niewydolność wątroby. Brałem wapno, alertek, potas i magnez. Kochani pomóżcie, doradzcie bo naprawdę boję się o siebie a nie mogę iść do szpitala.

----------------------

Dodam że choruje na WZW typu C, stąd wynikała moja abstynencja

Scalono, przeniesiono do działu Opisz swój przypadek. taurinnn
  • 11 / / 0

mordeczko przy takich dolegliwościach idz do tego szpitala bo my ci tutaj nie powiemy co to moze byc 100% a objawy wydaja sie poważne

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Proces Psycho Fans Ruchu Chorzów. "Baluś na wolności handluje narkotykami"

Jeden z oskarżonych w procesie Psycho Fans mocno uderzył w tzw. małego świadka koronnego. - Handlował i jestem przekonany, że nadal handluje narkotykami - powiedział Michał Ż. Na potwierdzenie przedstawił zeznania Bartosza S., który liczy na nadzwyczajne złagodzenie kary w innym procesie, więc współpracuje z organami ścigania. Ten zeznał, że w 2019 roku wziął od Łukasza B. ps. Baluś kilkanaście kilogramów marihuany i amfetaminy.
  • 1 / / 0

Hej .Mam malutkie pytanie :) Biały proszek z czego mam pewność że to nie mef bo w smaku to nawet nw jak określić. Wcześniej grany był alkohol ale z umiarem jeżeli chodzi o ilość I amf ale właśnie co jest dla mnie nowością po ostatniej i pierwszej tego ,,czegoś" po jakimś czasie euforia , czułość na dotyk i seks 3 razy lepszy niż kiedykolwiek wcześniej plus to że ciągle mi było mało. Byłam zapewniana że to zwykła lepsza amf a na 6 lat nie spotkałam się żeby jaka kolwiek działa w taki sposób. Trzymało około godziny czy troszkę lepiej a puszczało jeszcze przez ponad kolejna. Kwesta tego że gdy już byłam sama I zaczęło schodzić chyba wszystko ogółem to momentalnie drżenie i zaburzenia ruchu ciała .Ktoś ma pomysły co to mogło być? :uwaga:

ZX

• 1047 / 341 / 0

Trudno powiedziec, ale z efektow mozna powiedziec, ze to bylo cos mocno dopaminowego, to mogla byc amfa, meta jesli w krysztalach albo dopalacz typu pochodna alfy-pvp.
Zaburzenia poruszania sie to typowy objaw na mocnym zejsciu z dopaminy, jak jest super-mocno np. MDPV to dochodzi belkotanie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1968 uczestników Wejdź na czata