Doksylamina (Noctis)

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1824 / 186 / 1

Antagonista H1 1st gen
Leczenie bezsenności

Kto to testował? Jak to się ma np do hydroksyzyny?
  • 211 / 11 / 0

Biore na bezsennosc. Usypia dobrze, skutkow ubocznych nie odczuwam.
Co do hydro - wydaje mi sie ze lepiej usypia, ale nie przerobilem jeszcze nawet calej paczki więc zobaczymy czy 'dobre' dzialanie sie utrzyma

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Google wesprze narkomanów

Cyfrowy gigant wprowadził na terenie Stanów Zjednoczonych nową usługę Recover Together, która ma pomóc uzależnionym od opioidów.
  • 1824 / 186 / 1

Umiesz porównać do innych leków?
Jakies uboki? Jaka ocena ogólna?
  • 508 / 28 / 0

Tez jestem ciekaw jego dzialania nasennego . Probowal juz to ktos ?
  • 1824 / 186 / 1

Mi to lekarze w mojej przychodni chcieli wcisnąć zamiast zolpidemu. Jakoby nowy lek, nie uzależniający. Co ciekawe na przestrzeni 3 miesięcy dwóch różnych doktorow mi to chciało zapisać. Nie wziąłem, ale postanowiłem się najpierw zapoznać. Pewnie ich te fircyki z biznesu firm farmaceutycznych przekupuja
  • 508 / 28 / 0

Cos w tym moze byc ze czasami lekarze sami jakis lek " polecaja " moze maja za to jakiies " profity " i dlatego tak jest ..
  • 211 / 11 / 0

tak jak napisałem - uboków nie odczuwam. ten lek mnie po prostu usypia więc mógłbym go porównać chociazby do zolpidemu.
Ocena ogólna bardzo dobra. Mozna wyprobowac.
A lek chyba jest stary jak swiat z tego co wiem.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata