4FMA+BENZO+ 5MAPB ORAZ...?

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 700 / 8 / 0

Siemanko.
Zaczalem popołudnie wczoraj.
Poszło przez ten czas 840 miligram 4FMA,w międzyczasie jedna wrzuta 2mg fluarplazolamu(po jakiś nie wiem 8h)oraz 100mg 5mapb sniffem. Już nie puścił czuje lekkie zmęczenie i troszkę benzomuła. Chciałbym teraz bezpośrednio po tym mityngu zaserwowac porządnego flipa tudziierzveuforyczne kolory. Ma to sens?
Mam tyle:
6x 25mg 4homet
Oraz 3:30 5mapb.
Oraz zbędne myślę 140 mg 4fma
Co wy na to jak by dał dwie sztuki hometa i do tego 150 5mapb?
Jedna do dzioba, za 20 minut sniff drugiej kasy, a za pół h mapb może i też sniffem. Tolerka zerowa ale nie wiem w jakim stopniu to fma mnie spralo. Mabyc dobrze i grubo. Myślicie że wykonalne?

------------------

Zarzucilem jakieś 35mg hometa w ciepłej wodzie, kopnelo po 20 minutach z pełną mocą, byłem w szoku.Poszlo do tego 120 5mapb,i było kozacko, chociaż myślę że nie wyniosło one tutaj niczego,a psychiczny aspekt mógłby lekko wyższy niemniej było zajebiscie. Teraz pora na hometa w dużo większej dawce powiedzmy 70mg lub 1plsd do tego 5apb+6apb w mixe,to musi być coś.

Scalono. taurinnn
  • 317 / 17 / 0

@PuTTy Jako że nie próbowałem 4-FMA mam pytanie czy po tych 840 mg zaobserwowałeś agonizm do receptora serotoniny jak to ma w zwyczaju np. emka w dorzutkach chociażby? Czy działanie tejże 4-FMA jest porownywalne z 5-MAPB/3-FEA/5-EAPB/5-MAPDB? To jedyne stymulanty poza emką do których mogę mieć odniesienie, bo innych nie próbowałem. Ketonów nie liczę, bo też już ponad rok nie ruszam. Przeważa jednak dop/nor pobudzenie czy ser euforia? Po tych miksach przyda się duużo odpoczynku 😜. Peace

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Podejrzane pakunki na francuskich plażach. Nielegalne, niebezpieczne i warte miliony euro

Na plaże w południowo-zachodniej Francji od kilku tygodni morze wyrzucało podejrzane pakunki. Okazało się, że zawierają przeważnie "czystą kokainę". Kilka plaż zostało zamkniętych.
  • 700 / 8 / 0

Ogólnie to slabizna i nie polecam 4fma,chociaz może chujowy sort? Dziwna zamułka, ciężkości i ospalosc. 5mapb lepsze, chociaż dla mnie to raczej do miksu i tak niż solo.
  • 704 / 79 / 1

05 listopada 2019PuTTy pisze:
Ogólnie to slabizna i nie polecam 4fma...

rozwiń temat please...
okolice ukrainy na tym hulaja aż fruwają nad ziemią... wina sortu?
  • 700 / 8 / 0

wpierw poszedl sniff 100mg, po nim jakis dziwny sie stałem, lekki spid, ala zwał.potem dorzucałem bodajrze 2x80mg (piksy), za godzine czy dwie jeszcze dwie dojadlem.. pozniej znowu doajdalem. Czulem sie zmulony, ospały, ciezki i jakos tak "chemicznie"
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata