Co ja mam robić, proszę pomóż

Moderator: Zdrowie

• 29 / 1 / 0

Znam dużo osób które były w podobnej sytuacji. Polecam osrodek/terapia i mitingi NA A później upadłość konsumencka
  • 972 / 221 / 0

@matkojebca69 50k dlugu to nie jest jeszcze koniec swiata. moglo byc gorzej, mogles bedac pod wplywem narobic wiekszych glupot, np. siedziec teraz za kratami za cpunskie wybryki i miec spieprzona przyszlosc czy zrobic dziecko jakiejs panience, to teraz bys placil alimenty przez X lat, takze 50k to nie tak zle. trzeba szukac pozytywnych stron. a na dlugi mialabym wyjebane. ja bym zglosila sie tam gdzie trzeba i nic nie splacala. zrobisz jak uwazasz.
  • 688 / 151 / 0

13 października 2019matkojebca69 pisze:
A czego bym nie wziął to efekt jest odwrotny, czyli lęki paranoje.
Po prostu dotarłeś do granic swoich możliwości w ćpaniu, organizm daje Ci w ten sposób rozpaczliwe sygnały, że już nie chce żadnej toksycznej chemii na pokładzie.
Lepiej zacznij się oswajać z myślą, że załatwiłeś sobie receptory w takim stopniu, że ich odbudowa zajmie całe lata, wyczerpałeś swój limit na ćpanie i trzeźwe życie jest Twoim przeznaczeniem.

Na odwyk, oczyścić organizm, wyprostować psychikę i możesz zacząć życie od nowa, tym razem na czysto. W wieku 23 lat można jeszcze spokojnie zacząć być zupełnie nowym człowiekiem. Można i warto!
  • 508 / 28 / 0

Nie no 50k to juz jest troche hajsu jakby nie patrzec to nie tysiac zloty by miec wyjebane
  • 972 / 221 / 0

13 października 2019LadyPink pisze:
Upadłość dopiero po zakończeniu terapii i po jakimś czasie abstynencji. Musisz pokazać, ze gdyby nie narkotyki nie zaciągnąłbys tych kredytów, ze chcesz zmienić swoje zycie z czysta kartka.
Inaczej nawet nie składać wnioski, bo i tak oddalą
a czy to nie bedzie przypadkiem tak, ze wlasnie po terapii uznaja go za uzdrowionego i kaza te dlugi splacac ? ja juz kilka spraw ( powazniejszych ) zalatwilam wlasnie tak, ze nagadalam ile to ja nie cpam i w ogole. tylko to nie PL, ale warto sie dowiedziec czy w PL to by przeszlo.
  • 4066 / 731 / 2

Dlatego napisałem najpierw upadłość konsumencka z jednoczesnym orzeczeniem o zjebaniu psychiki i uzależnieniu, potem do ośrodka. Jak zrobi odwrotnie, to wyjdzie, że "jest już normalny" i może spłacać. Nie ma zmiłuj, że to "błędy młodości". Najpierw lepiej być psychiczny i coś złatwiać niż być uzdrowiony i mówić, że było się psychicznym.
  • 972 / 221 / 0

ale wszyscy jak jeden maz zalecaja najpierw terapie
  • 74 / 8 / 0

Rozumiem skąd taki chujowy humor u Ciebie.
Też tak się czuję, ale wygrana pisu, to nie jest koniec świata!
Poczekaj, pomysl, na spokojnie, wszystko będzie dobrze, będą następne wybory.
Pozdrawiam opiatowców.
  • 139 / 13 / 0

Właśnie nie. W kolejności odwrotnej wniosek zostanie odrzucony. Upadłości nie dostanie czynny alkoholik/narkoman/hazardzista. Nie ma bata i nawet nie dawajcie takich rad, bo się chłopak srogo przejedzie.
We wniosku zgodnie z prawdą pisze się o chęci poprawy, ze długi były zaciagane w wyniku choroby w ciagach alkoholowo-narkotykowych, ale teraz wie, ze juz tak nie zrobi, ze chce zyc jak porządny obywatel z czysta kartka.
Ankaaa pisze:
13 października 2019LadyPink pisze:
Upadłość dopiero po zakończeniu terapii i po jakimś czasie abstynencji. Musisz pokazać, ze gdyby nie narkotyki nie zaciągnąłbys tych kredytów, ze chcesz zmienić swoje zycie z czysta kartka.
Inaczej nawet nie składać wnioski, bo i tak oddalą
a czy to nie bedzie przypadkiem tak, ze wlasnie po terapii uznaja go za uzdrowionego i kaza te dlugi splacac ? ja juz kilka spraw ( powazniejszych ) zalatwilam wlasnie tak, ze nagadalam ile to ja nie cpam i w ogole. tylko to nie PL, ale warto sie dowiedziec czy w PL to by przeszlo.
  • 139 / 13 / 0

Nie. Nie dostanie upadłości będąc w czynnym uzależnieniu. Papierek o uzależnieniu dostanie od ręki, ale co z tego skoro się nie leczy?
Znam temat z autopsji, bo mój partner dostał upadłość tylko dlatego, bo się leczy, nie zaciąga długów od czasu wyjścia z Ośrodka, był tam długo i pokazał swoją postawa, ze zrozumiał co nawyprawial i więcej tego nie zrobi.
Czynny uzależniony nie dostanie upadłości. Poza tym uzależnienie to nie choroba psychiczną. Opierając swoją linie obrony na fakcie, ze jesteś chory psychicznie możesz co najwyżej spodziewać się ubezwlasniowolnienia.
blackgoku pisze:
Dlatego napisałem najpierw upadłość konsumencka z jednoczesnym orzeczeniem o zjebaniu psychiki i uzależnieniu, potem do ośrodka. Jak zrobi odwrotnie, to wyjdzie, że "jest już normalny" i może spłacać. Nie ma zmiłuj, że to "błędy młodości". Najpierw lepiej być psychiczny i coś złatwiać niż być uzdrowiony i mówić, że było się psychicznym.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata