Jak się zaczerwienić na twarzy/ nabrać koloru

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 210 / 21 / 0

Jestem non stop blady, gdyż od 2013 ani razu nie byłem opalony. Jestem teraz lekko czerwony, na lekkiej reakcji histaminowej po kodzie i przeglądając się w lustrze stwierdzam, że wyglądam jak człowiek %-D . Pomijając solarium czy są jakieś przyprawy, suple, zioła ect owoce, które chociaż w pracy pozwolą mi wyglądać jak człowiek? Żreć ciągle ostre to nie bardzo...

Jem zdrowo.
  • 1111 / 87 / 0

Chyba jedynie solarka zostaje do wyboru

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Koszykarze NBA szykują formę i robią zapasy marihuany. "Weźcie więcej, niż wam się przyda"

Zawodnicy NBA są izolowani w koszykarskiej bańce na Florydzie. Bez rodzin, przyjaciół i możliwości wyjścia ze Świata Disneya. To jest ogromne wyzwanie psychiczne, więc władze NBA zniosły testy na marihuanę. Koszykarze zastanawiają się, ile narkotyku powinni ze sobą zabrać.
  • 4 / 1 / 0

Wpierdalanie surowych marchewek podobno coś daje, planuje wypróbować. Są też inne warzywa które na to ponoć wpływają, albo dieta paleo.
  • 1970 / 302 / 0

Melatonan II
Solarka
Opalanie
Samoopalacze/kremy
Mejkap
Wkurwić się

Miałem jeszcze coś napisać o pewnym leku na niewyrazność, ale się powstrzymam KMWTW
  • 401 / 47 / 0

Marchewka :)
  • 1111 / 87 / 0

03 listopada 2019OdwiertKorzenny pisze:
Melatonan II
Solarka
Opalanie
Samoopalacze/kremy
Mejkap
Wkurwić się

Miałem jeszcze coś napisać o pewnym leku na niewyrazność, ale się powstrzymam KMWTW
Dokladnie ! Melanotan 2 ( tylko trzeba trafic na dobry )
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata