Speed i Mef

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0

Cześć, mam pytanie. Czy po zażyciu jednej dawki mefa, po mniej więcej 40 minutach gdy juz zejdzie mogę go bez większego ryzyka z umiarem poprawić kolejną, a gdy zejdzie i ta poprawiać sobie fetą? Chodzi mi o to ze nigdy nie laczylem tego w jakichś większych ilościach i nie wiem czego moge sie spodziewać.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 854 / 288 / 0

mefedron nie schodzi po 40 min tylko oralnie 4 - 8 h a donosowo 3 - 6 h. A to jest jego głównie działanie, potem jeszcze sa post-efekty od 2 do 4 h. 40 min o których mówisz to tak zwany peak.
mefedron w inny sposób zmienia działanie neuroprzekaźników niż amfa więc mieszanie obu może doprowadzić do różnych rzeczy, np. psychozy, ostrego porycia które może utrzymywać się dość długo. Również zejście może być ostro schizujące i można popaść w obłęd. Generalnie hujowo mieszać stimy, które różnie działają bo potem rozjebanie jest nieziemskie i odbija się to długofalowo.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Przymusowe leczenie osoby uzależnionej od alkoholu

Jak wygląda w Polsce procedura postępowania wobec osoby uzależnionej od alkoholu, która nie chce dobrowolnie poddać się terapii? W jakich sytuacjach możliwy jest przymusowy odwyk i co dzieje się w przypadku, gdy alkoholik ignoruje sądowe wezwanie do leczenia odwykowego?
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: flyingTalerz i 0 gości