Speed i Mef

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Cześć, mam pytanie. Czy po zażyciu jednej dawki mefa, po mniej więcej 40 minutach gdy juz zejdzie mogę go bez większego ryzyka z umiarem poprawić kolejną, a gdy zejdzie i ta poprawiać sobie fetą? Chodzi mi o to ze nigdy nie laczylem tego w jakichś większych ilościach i nie wiem czego moge sie spodziewać.

ZX

• 333 / 115 / 0

mefedron nie schodzi po 40 min tylko oralnie 4 - 8 h a donosowo 3 - 6 h. A to jest jego głównie działanie, potem jeszcze sa post-efekty od 2 do 4 h. 40 min o których mówisz to tak zwany peak.
mefedron w inny sposób zmienia działanie neuroprzekaźników niż amfa więc mieszanie obu może doprowadzić do różnych rzeczy, np. psychozy, ostrego porycia które może utrzymywać się dość długo. Również zejście może być ostro schizujące i można popaść w obłęd. Generalnie hujowo mieszać stimy, które różnie działają bo potem rozjebanie jest nieziemskie i odbija się to długofalowo.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Rządowe wsparcie dla medycznej marihuany

Australijskie Ministerstwo Zdrowia przeznaczy ponad 3 mln dolarów na badania kliniczne nad stosowaniem konopi indyjskich u pacjentów z chorobami nowotworowymi.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata