Odrobina szaleństwa pomaga w życiu

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

ZX

• 854 / 288 / 0

Od dawna się nad tym zastanawiałem i po 30 latach ćpania dalej twierdzę, że odrobina szaleństwa pomaga w życiu.
To, co pomaga mi osiągnąć ten stan, to niewielkie ilości marihuany. Tak weekendowo 2-3 worki to jeszcze w sumie niewiele i też jednorazowe dawki nieduże, no chyba, że zioło słabe. Nie mówie tu o napierdalaniu z wiadra albo z bonga tylko takiego mocnego 15% THC stuffu z lufki i to nie całej tylko małego buszka co godzinę.
Wiadomo, że zioło działa niebezpośrednio na dopaminę, co jest dobrym dla mnie efektem, bo nie działa bezpośrednio tak jak stimy i nie ryje bani tylko da się prowadzić normalną intelektualną pracę. I jak się bierze regularnie, to poziom dopaminy wzrasta a razem z tym szaleństwo.
A w pracy intelektualnej czy biznesie odrobina szaleństwa jest bardzo pomocna. Człowiek jest aktywny, produktywny, chętniej podejmuje ryzyko, rozwiązuje problemy, jest otwarty i w ogóle nawet seks jest lepszy.
Natomiast duże dawki są szkodliwe. Szczególnie jednorazowe duże dawki, mogą powodować ataki psychotyczne i wtedy uwidaczniają się lęki które mamy (jeśli mamy). I zbyt dużo szaleństwa powoduje utrate kontroli nad życiem. Dlatego weekendowo, małe dawki, to idealna, prozdrowotna dawka zioła.
  • 918 / 80 / 0

no dobra, ale opisz, do czego to Cię doprowadziło, jaki styl życia prowadzisz, ile masz lat, jakie masz sukcesy, bo narazie to tylko teoria.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Paczka w nocy przeleciała przez więzienny mur i wylądowała na spacerniaku. Adresata nie było

Biała substancja owinięta taśmą klejącą i umieszczona w siatce po owocach - taką paczkę znalazł funkcjonariusz służby więziennej na jednym ze spacerniaków więzienia w Strzelcach Opolskich. Okazało się, że była to amfetamina. Próbę przemytu narkotyków wyjaśnia policja.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata