pomocy ratunku zjadłem sztuke

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 11 / / 0

do czego to wladza doprowadza ludzi prawnie zmusza do strachu przed gosciem z blacha. Trzymaj sie chlopaku napisz jak najszybciej co z toba bo slabo brzmi to co napisales.
  • 1 / / 0

@siemaluje hehe było lepiej niż się bałem że będzie bania bardzo osłabiona pewnie dużo wzięła na siebie wątroba ok 13 następnego dnia jeb wyjebka i noc zglowy dziwnie się czułem bo bania była trochę inna brzuch gadał ostro no wysralem to srebro niestety z krwią ale następnego dnia czułem się zajebiscie bez zjeby cieszę się że się skończyło tak a nie inaczej ostatnio gadałem z kumplem który opowiadał jak malolat się tak obsral niebieskich że zjad 5 g jeden po drugim jak cukierki ladiwał niestety nie wytrzymam tego zmarł na drugi dzień w szpitalu chociaż zgłosił się sam tego samego Dnia serce odmówili posłuszeństwa daje do myślenia i daje kopa do rzucenia tgeo Gówna.......

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Niemal połowa Kanadyjczyków wciąż kupuje marihuanę na czarnym rynku

Prawie połowa kanadyjskich konsumentów marihuany dokonuje zakupów na nielegalnym rynku, wynika badania National Cannabis Survey opublikowanego w czwartek (15 sierpnia) przez Statistics Canada.
  • 11 / / 0

Byles na badaniach czy pozostawiasz to samemu sobie? To jednak bylo cialo obce ta folia wiec moglo troche narobic szkod co by nie mowic zdrowa folia to nie jest a jeszcze zjedzona.
  • 1 / / 0

@siemaluje rozmawiałem z lekarzem do póki nie ma objawów zatrucia to nie ma co się bać jednorazowa taka akcja to organizm sobie z tym poradzi inaczej by było jak bym wpierdzielal co dzień takie bombki wtedy by mnie musieli ciąć

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata