O-AMKD

Moderator: Opioidy

• 120 / 5 / 0

Acetoxymethylketobemidone:
3-(4-acetyl-1-methylpiperidin-4-yl)phenyl acetate
Chemical Formula: C16H21NO3
Molecular Weight: 275.35

Najprawdopodobniej pro-drug do ketobemidonu, dostępne w Chinach; ktoś próbował?
  • 1326 / 50 / 0

No właśnie, ktoś próbował?

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Były policjant skazany na 16 lat. Porwał studenta chemii i zmusił go do produkcji narkotyków

Policjant współpracował z dwójką innych kryminalistów. Każdy z nich został skazana na 16 lat więzienia za porwanie i handel narkotykami.
  • 120 / 5 / 0

16 sierpnia 2020Scone pisze:
miałem dawno temu gieta; fajne, stymulacja euforyczna i jednoczesnie opio, ale zdecydowanie sie nie oplaca w takich cenach
  • 713 / 86 / 2

@recreational-use
Stymulacja? Przecież to opio. Czym jest to spowodowane? Wiesz może?
  • 1326 / 50 / 0

Ja też czułem stymulację po niektórych opiatach, przede wszystkim oksykodonie.
tramadol też miał taką skłonność, chyba, że się go dobrze ululało (nie łazisz, siedzisz na dupie, albo leżysz najlepiej pod kocem).
Ze 2-3 dni też po trampku byłem też bardzo nerwowy, wkurzało mnie wszystko i łatwiej wybuchałem.
  • 120 / 5 / 0

@kofel nie była to stymulacja rodem koko czy amfy w swojej intensywnosci, ale troche pobudzało, jak niektore opioidy to maja w sobie
  • 713 / 86 / 2

@recreational-use Aha, bo zrozumiałem, że może coś jak etazen. Dzięki.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata