Tez macie barwne cpunskie sny?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 240 / 61 / 0

Niezmiernie rzadko , bodaj raz tylko pamietam , ze snilo mi sie bycie na dexie . Ale za to jak szczegolowo i realistycznie - bah ! Darmowa faza :pacman:
  • 46 / 14 / 0

Na odwyku. Ale takie straszne, popierdolone sny. One nie są barwne, bardziej przerażające. Jak ćpam to czarna dziura.

Kartka z wyjątkowym sercem

Do osadzonego odbywającego karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim przysłano kartkę z wyjątkowym sercem
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 19 / 0

Klasycznie. Jak mam abste - pojawiają się ćpuńskie sny. Jak ćpam - brak snów poza okazjonalnymi koszmarami.
  • 43 / 7 / 2

Kilka dni do dwóch tygodni po nocce na mecie, juz drugi raz, sni mi sie ta saszetka z kryształami i że je do strzykawki wsypuję. Po 2-3 tygodniach nic związanego z dragami mi się nie śni.
  • 3407 / 348 / 0

Po ketonach miałem ze 3 razy takie sny, gdzie trafiałem do innego świata i spotykałem dziwne telepatyczne istoty ktòre pokazywaly mi swòj świat. Były w nim ròżne zabawy, ktòrych nie da się logicznie wytłumaczyć.
Sprawiały wiele radości, zrozumienia, były empatycze a po przebudzeniu wielkie poczucie tęsknoty do tego czegoś. ..
  • 16 / 1 / 0

mnie się nic nie śni albo po prostu budząc się wylatuje mi to z głowy i nie pamietam
  • 1858 / 193 / 1

dzisiaj śniły mi się lizaki z fentanylem jakie mają na swoim wyposażeniu w armii US.
kurde, po alprze moje śnienie jest grubo... "inne". Jakies takie... autonomicznie inteligentniejsze?
  • 5 / 2 / 0

Tylko wtedy jak mam detoks
  • 43 / 7 / 2

4 tygodnie od ostatnigo ćpania mety, brak "cravings" - dziś w nocy sen, że w lodówce trzymam strzykawki insulinowe wypełnione roztworem mety z wodą gotowe do wstrzyknięcia. Dziesiątki tych strzykawek było - takie gotowe z igłą i pomarańczową nasadką. No i jak tu nie ćpać :P
  • 7 / 2 / 0

Wczoraj śniły mi się tableki xD jestem czysta juz trochę czasu , a w śnie poczułam mega radość gdy zjadlam sobie benzo . To było takie realistyczne 😄 Natomiast świeżo po odstawce sny były straszne , nawet nie sama ich treść .. ale intensywność ich przeżywania . Budzilam się z dziwnymi odczuciami i musiało minąć z 15 minut nim doszłam do siebie
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata