Zahamowanie potliwości po wielu SSRI

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 31 / 6 / 0

Witam, leczenie akurat mam dobre, leczy mnie prywatnie taki doktor nauk medycznych ordynator lub zastępca jakiegoś oddziału w okolicy, na zaburzenie obsesyjno kompulsyjne więc mam duże dawki SSRI łączonych z innym, i od dawna mam nieznośną nadmierną potliwość, 3 - 4 godziny i koszula przemoczona, zawsze to zgłaszałem różnym lekarzom i nigdy nic mi nie poradzili,

Czy jest może jakiś sposób na zmniejszenie tego, wszyscy mi dotąd lek. mówili coś za coś i mają w sumie racje bo to ciężkie zaburzenie NN, szukam porady bo mam tego dość, wiem że są na forum też osoby które i takie kuracje przechodzily, pozdrawiam szacunek
Rejestracja: 2018
  • 2072 / 646 / 0

Eee tam coś za coś, w większości wypadków nie musisz się męczyć z wieloma efektami ubocznymi a ludzie którzy mówią że tak jest po prostu się nie znają. Od dawna bierzesz te leki? U mnie minęło po nieco ponad 2 tygodniach samo na esci i trazodonie, do tego czasu pomagały herbatki z szałwii. Możesz tego spróbować.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0

Spróbuj etiaxil w moim przypadku zablokował potliwość pod pachami całkowicie(bardzo mocny).
Rejestracja: 2019
  • 393 / 47 / 0

Ja się pociłem jak często popijałem piwo. Niby piwo co kilka dni a potliwość stale.
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0

@Carlosa Dokładnie, u mnie niestety organizm też jest bardzo wrażliwy na alkohol i odpowiada w ciągu następnych kilku dni nadmierną potliwością już przy małej ilości trunku, dlatego warto ograniczyć.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1325 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znerwicowanyuj i 2 gości