Zahamowanie potliwości po wielu SSRI

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 22 / 4 / 0

Witam, leczenie akurat mam dobre, leczy mnie prywatnie taki doktor nauk medycznych ordynator lub zastępca jakiegoś oddziału w okolicy, na zaburzenie obsesyjno kompulsyjne więc mam duże dawki SSRI łączonych z innym, i od dawna mam nieznośną nadmierną potliwość, 3 - 4 godziny i koszula przemoczona, zawsze to zgłaszałem różnym lekarzom i nigdy nic mi nie poradzili,

Czy jest może jakiś sposób na zmniejszenie tego, wszyscy mi dotąd lek. mówili coś za coś i mają w sumie racje bo to ciężkie zaburzenie NN, szukam porady bo mam tego dość, wiem że są na forum też osoby które i takie kuracje przechodzily, pozdrawiam szacunek
  • 1129 / 323 / 0

Eee tam coś za coś, w większości wypadków nie musisz się męczyć z wieloma efektami ubocznymi a ludzie którzy mówią że tak jest po prostu się nie znają. Od dawna bierzesz te leki? U mnie minęło po nieco ponad 2 tygodniach samo na esci i trazodonie, do tego czasu pomagały herbatki z szałwii. Możesz tego spróbować.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Bonus RPK pokazał zdjęcie ze szpitala. To dlatego nie zgłosił się do więzienia

"Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną" - napisał w mediach społecznościowych raper Bonus RPK, który w lipcu 2018 r. został skazany na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami.
  • 4 / / 0

Spróbuj etiaxil w moim przypadku zablokował potliwość pod pachami całkowicie(bardzo mocny).
  • 108 / 10 / 0

Ja się pociłem jak często popijałem piwo. Niby piwo co kilka dni a potliwość stale.
  • 4 / / 0

@Carlosa Dokładnie, u mnie niestety organizm też jest bardzo wrażliwy na alkohol i odpowiada w ciągu następnych kilku dni nadmierną potliwością już przy małej ilości trunku, dlatego warto ograniczyć.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata