"Foxtails" miał ktoś z was ten problem ?

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 278 / / 0

Witam. No właśnie "Foxtails" prawdopodobnie z przegrzania i manipaulacji swiatłem powyżej 12h swiatła na dobę to spotkało dwie moje panie nigdy wczesniej nie miałem tego problemu i nie wiem co robic czy scinać wpizdu czy może jeszcze zawiążą sie w jakies topy te wybryki ??? Panowie eksperci poradzcie bo nie wiem :alergia:
  • 282 / 42 / 0

ale jakieś fotki może? (nie, żebym miał się za elsperta, ale jakies obrazki by sie przydały)

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Ponad pół kilo trawki w płatkach kukurydzianych

Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem.
  • 278 / / 0

Nie mam możliwości zrobić fotki ale identyczna sytuacja jak na zdjęciu w linku https://ibb.co/PCnGGTM z tym że jeszcze nie aż tak zaawansowane statium ale i tak juz zjebało mi dwie rośliny a dokładnie główne szczyty boczne są w normie.
  • 282 / 42 / 0

stało sie to sie stało, ja bym poprawił to światło i dał jej dojrzeć
  • 7126 / 800 / 0

Dokładnie. Struktura topa już nie będzie idealna, ale widziałem od groma tematu z lisimi ogonami (lub pocięte lisie ogony). Działało normalnie, tylko wyglądało nieco inaczej.
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata