Taki sam Bad trip po trawce

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 8721 / 1170 / 0

Jeśli pali się ilości rzędu prawie 1 g na raz, do tego po alkoholu, to proste że musi być grubo.
Ktoś już wspominał, by zwyczajnie palić mniej : )
  • 664 / 54 / 0

Ja nie palę wcale, uważam, że osoby palące marihuanę po pewnym czasie stają się leniwi.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Prokuratura: kierowca autobusu był pod wpływem amfetaminy, usłyszał zarzuty

Kierowca autobusu, który spowodował wypadek na moście Grota-Roweckiego, został przesłuchany. W piątek po południu prokuratura poinformowała, że usłyszał dwa zarzuty: sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz posiadania narkotyków. Śledczy potwierdzili, że w momencie wypadku mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.
  • 8721 / 1170 / 0

Bo tak (niestety) jest. Można nad tym jednak trochę popracować i zwalczyć lenia.
Ja np nie mam problemu, by godzinę po bongu wyjść pobiegać 10 km, czy pograć w kosza.
Palę dopiero, kiedy skończę wszystko, co zaplanowałem do zrobienia danego dnia.
Nie twierdzę bynajmniej, że lenia nie ma zupełnie - jest, ale zredukowany.

ZX

• 822 / 277 / 0

Po ganji zaburzenia pamieci sa normalne, ale lekkie, i troszke wieksze jak sie duzo i dlugo pali. Jesli masz zaburzenia pamieci po jednorazowej sesji i to mocne, to nie powinnas palic bo od tego moze ci sie rozwinac szereg roznych rzeczy ogolnie znanych jakos stres pourazowy. Zeschizujesz sie podczas takiego tripa cos nie tak w pamieci przeskoczy i bedziesz zyla w stresie, paranoi i zatraceniu do konca zycia. A i innych dragow tez nie bierz bo cie popierdoli i zmarnujesz sobie zycie.
  • 224 / 53 / 0

05 września 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Ewentualnie palisz indicę, która jest mocno upierdalająca i jak dla mnie bardziej schizowa. Zmotaj sativę i wiooooo :P
Poleciłbyś ze swojej strony jakąś odmianę sativa za bardzo nie ryjącą łba?
Bo chyba i mnie zaczyna coś dopadać i musze zrobić przerwe a później coś lżejszego %-D
  • 1104 / 208 / 5

@Qlop
Amnesia/Super Lemon/Purple Haze, G13 i Power Plant.
Polecam wapo - przyjemniejszy stan upalenia, jesteś wtedy high, a nie po prostu stoned xD Oczywiście wszystko zależy od dawki
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata