Łysiczkołowy 2019

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 4 / 2 / 0

Na pomorzu w tym roku chyba beda szybciej, pogoda zaczela dopisywac. Fotki z piatku, cale 2 sztuki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 6 / 8 / 0

Po miesiącu szukania miejscówki w Norwegii łączka obdarowała nas 60 sztukami i był pierwszy trip z kumplem było bardzo miło :). Zrobiłem zdjęcie swojej porcji.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Policyjny dron odnalazł plantację marihuany ukrytą na dachu (+zdjęcia)

Nielegalna uprawa była dobrze ukryta. Można ją było dostrzec jedynie z powietrza...
  • 6 / 8 / 0

Dzisiaj na nowej łączce taką parkę spotkałem. :)
  • 16 / 4 / 0

:ręka: Hahaa :D U mnie w WLKP już się pokazały i ta znacznie sporo %-D %-D
Tak patrząc ten myk z sokiem z czarnej porzeczki i cytryną to powiem wam ludzie Zmiotło mnie z planszy na bardzo długo po 3g :ręka: gdzie wczesniej nie miałem takiej loty po takiej ilosci :halu:
  • 7124 / 799 / 0

W sumie wczorajszej nocy mocno polało... chyba wiem, czego jutro będę szukał. Mieszkam w górach i często ludzie z całej Polski przyjeżdżają w moje okolice po łysice.
  • 14 / / 0

Zawsze mnie zastanawiało czy w górach wcześniej są bo w sumie jest zimniej niż na jakiejś rozległej polanie na 80m.n.p.m
  • 16 / 4 / 0

:liść: :extasy: Jeszcze pare godzinek i lece na polane :D Łapcie foto z ostatnich zbiorów :grzybki:
  • 437 / 68 / 0

Ładne zbiory :)
  • 568 / 40 / 22

Jest szansa na dobry sezon. W Mazowieckiem, 30 km na płd-wsch. od Warszawy 17 stuk na bardzo miodnej łące, w tym większość młodych (nie zrywałem ich). W 2018 nazbierałem na niej w listopadzie ponad 700 dużych i mnóstwo małych i przyschniętych, mimo widocznych znaków wcześniejszej penetracji (pety, puszka po bro)

Obrazek
  • 437 / 68 / 0

W ten weekend chyba wybiorę się z samego rana na jakieś dłuższe kilkugodzinne łowy zachęcony tymi wszystkimi zdjęciami. Aż ślinka cieknie.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata