Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 115 • Strona 12 z 12
  • 215 / 30 / 0
Awatar użytkownika

@fili123 obawiam sie ze sterydy nie sa dla ciebie jesli przerasta cie tak prosta czynnosc jak nabranie oleju do strzykawki.
  • 230 / 10 / 0

Na jakim poziomie trzymacie prolaktynę i estradiol? Wskaźnik + norma.
  • 51 / 4 / 0

co sądzicie o masterolonie (proviron) jako terapię w małych dawkach na wyczerpanie fizyczne i psychiczne - w ulotce piszę wskazanie że "Zmniejszona wydolność organizmu w średnim i podeszłym wieku"?
  • 3 / / 0

09 lutego 2022Maciejj pisze:
Czy istnieje jakaś naturalna kombinacja supli, która może wywalić teścia ponad normę? (oczywiście w połączeniu z treningiem siłowym, odpowiednią dietą i dobrym snem( I tak mam wysokiego (chyba) bo mam 7 ng/mL przy normie 8 ng/mL.

DHEA, Ekdysteron? Czy w ogóle nie ma szans wyjść poza normę bez kłucia się?
Tak, poprzez zbijanie estrogenu, co motywuje mózg do zwiększenia produkcji T celem jego konwersji do E. Np. przez SERMy - Clomiphen, Tamoxifen lub IA - Anastrozol. Jeśli masz duży BF, to schudnięcie może zmniejszyć aromatyzowanie T -> E w tkance tłuszczowej i dać podobny efekt.

Druga droga to walenie hormonów powodujących bezpośrednią stymulację osi HPG do produkcji T, np. HCG (stymulacja jąder) lub kisspeptyna (stymulacja podwzgórza -> przysadki -> jąder).
  • 1082 / 52 / 1
Awatar użytkownika

@crass Walić to, taka jest moja rada.Ćwiczenia wielostawowe, dużo białka i nie ćpanie.Jak to walniesz bez niczego będziesz miał fajne cycki jak twoje koleżanki bez blokera.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 115 • Strona 12 z 12
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.