Narkotyki, a inteligencja...

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 91 / 6 / 0

Jak to jest... tutaj pisuje kilka osób mocno inteligentnych ale też trochę osób ze zrytym mózgiem dla których logika czy tez ortografia to tabula rasa. Jakie osoby przyciągają psychodeliki i pochodne?
  • 138 / 16 / 0

Różne, psychodeliki często ponoć są domeną ludzi którzy mieli problemy, dotknięte jakimiś traumami

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Przymusowa wyprowadzka poza Uniejów środkiem w walce z alkoholizmem

Pomysł może wydawać się kontrowersyjny, ale czy na pewno?
  • 0 / / 0

Generalnie sub. Psychoaktywne są podobno domeną ludzi inteligentnych, ba ! Statystycznie rzecz biorąc młodzi inteligentni ludzie są bardziej skłonni do spróbowania nowych używek.

Lecz zdania są podzielone.
  • 2341 / 4 / 0

Nie zapomnijcie o dysocjantach.
  • 392 / 59 / 0

Po dysocjantach jest się wyjątkowo inteligentnym, prawda SabuSebe?.
  • 1547 / 180 / 0

Jasne, po fecie i stimach jestem bardzo inteligentny.

Po dyso mam downa.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Żywe przede wszystkim.
A tak serio: takie, które ten stan lubią. Tyle. Tak jak jeden woli stimy, drugi opio, a trzeci trawkę. Nie ma zasady.
@loerde
A skąd takie bzdety? Młody, inteligentny człowiek powinien być mniej skłonny do zażycia jakiegoś gunwa, bo inteligentny.
@Migomat
No dokładnie xD
  • 173 / 27 / 0

Na podstawie własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że szczególnie wśród użytkowników opioidów jest całkiem sporo osób inteligentnych, często też uzdolnionych artystycznie, ambitnych. Jasne, to tylko stereotyp niepoparty żadnymi badaniami, ale coś w tym jednak jest, że 70% opiowraków to ludzie naprawdę ogarnięci i bardzo dobrzy partnerzy do dyskusji. I tak, zdaje sobie sprawę, że to wszystko do czasu bo nic tak jak opio nie potrafi człowieka upodlic i zniżyć do poziomu podłogi.
  • 110 / 16 / 0

Mój wybitnie uzdolniony matematycznie mąż wspomaga się MPH i benzo w pracy dzięki czemu osiąga jeszcze lepsze wyniki, możliwe że bez nich nie udałoby mu się tyle osiągnąć. Potrafi dawać prezentacje pod wpływem kilku tabletek lorazepamu. A ostatnio po małej ilości 3mmc wpadł na jakiś genialny pomysł rozwiązania jakiegoś "matematycznego-nie-wiem-czego".
Po LSD też mu się zdarza siedzieć przed kompem i coś tam klepać.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata