Narkotyki, a inteligencja...

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 354 / 37 / 0

Jak to jest... tutaj pisuje kilka osób mocno inteligentnych ale też trochę osób ze zrytym mózgiem dla których logika czy tez ortografia to tabula rasa. Jakie osoby przyciągają psychodeliki i pochodne?
  • 181 / 28 / 0

Różne, psychodeliki często ponoć są domeną ludzi którzy mieli problemy, dotknięte jakimiś traumami

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Narkotyki ukrywał w latarkach. Policjanci zabezpieczyli ich ponad 450 porcji

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć...
  • 0 / / 0

Generalnie sub. Psychoaktywne są podobno domeną ludzi inteligentnych, ba ! Statystycznie rzecz biorąc młodzi inteligentni ludzie są bardziej skłonni do spróbowania nowych używek.

Lecz zdania są podzielone.
  • 2359 / 8 / 0

Nie zapomnijcie o dysocjantach.
  • 539 / 105 / 0

Po dysocjantach jest się wyjątkowo inteligentnym, prawda SabuSebe?.
  • 1970 / 301 / 0

Jasne, po fecie i stimach jestem bardzo inteligentny.

Po dyso mam downa.
  • 1103 / 208 / 5

Żywe przede wszystkim.
A tak serio: takie, które ten stan lubią. Tyle. Tak jak jeden woli stimy, drugi opio, a trzeci trawkę. Nie ma zasady.
@loerde
A skąd takie bzdety? Młody, inteligentny człowiek powinien być mniej skłonny do zażycia jakiegoś gunwa, bo inteligentny.
@Migomat
No dokładnie xD
  • 314 / 71 / 0

Na podstawie własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że szczególnie wśród użytkowników opioidów jest całkiem sporo osób inteligentnych, często też uzdolnionych artystycznie, ambitnych. Jasne, to tylko stereotyp niepoparty żadnymi badaniami, ale coś w tym jednak jest, że 70% opiowraków to ludzie naprawdę ogarnięci i bardzo dobrzy partnerzy do dyskusji. I tak, zdaje sobie sprawę, że to wszystko do czasu bo nic tak jak opio nie potrafi człowieka upodlic i zniżyć do poziomu podłogi.
  • 151 / 29 / 0

Mój wybitnie uzdolniony matematycznie mąż wspomaga się MPH i benzo w pracy dzięki czemu osiąga jeszcze lepsze wyniki, możliwe że bez nich nie udałoby mu się tyle osiągnąć. Potrafi dawać prezentacje pod wpływem kilku tabletek lorazepamu. A ostatnio po małej ilości 3mmc wpadł na jakiś genialny pomysł rozwiązania jakiegoś "matematycznego-nie-wiem-czego".
Po LSD też mu się zdarza siedzieć przed kompem i coś tam klepać.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata