Kwas Izowalerianowy

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 495 / 38 / 0

Wzór: C5H10O2 dostępny w jednym leku bez recepty, 60mg na tabletke. Jutro testuje

----------------

Może i to głupie, ale brzmi zachęcająco. Nomenklatura systematyczna (IUPAC)

kwas 3-metylobutanowy

Scalono. taurinnn

ZX

• 288 / 99 / 0

Jak to nie działa doraźnie? 20 ml robi niezłą robotę!

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

„El Chapo” Guzman skazany na dożywocie. Jego fortuna przepadnie

Sąd federalny w Nowym Jorku skazał meksykańskiego barona narkotykowego Joaquina „El Chapo” Guzmana na dożywocie m.in. za handel narkotykami i pranie pieniędzy.
  • 495 / 38 / 0

To znaczy? Czytałem o nim przed założeniem tematu, ale już po chwili ekscytacji przeczytałem, że to luj A nie modulator gaba, ponadto skuteczny jedynie przy codzienniym stosowaniu

-------------------

EDIT: Jednak dziala. 7 tabletek (o smaku mietowek) podzialalo jak 1mg alpry bez tolerki. Dziwi mnie to, że validol bez recepty. Ciekawe, czy uzależnia.

Scalono. taurinnn
  • 1892 / 331 / 154

@RekreacyjnyHarry Mam podobne odczucia, kosztowałam mając niską tolerkę na benzo - do dziś lubię te tabsy, dobrze mieć taki Validol w torebce w razie czego ;-) Ponoć fizycznie nie uzależnia, za to tolerka rośnie wyraźnie, ten odczuwalny GABA-efekt zanika przy codziennym/ regularnym zażywaniu, ale doraźnie w stresowych sytuacjach sprawdza się naprawdę przyjemnie.
  • 3888 / 683 / 0

Dodatkowe zastosowanie Validolu. Leczy gardło na które nie działają Strepsilsy, herbitusiny i inne bardziewia z syropem glukozowym albo z aspartamem.

W sumie to są tabletki na garło na uspokojenie.
  • 495 / 38 / 0

Widzę potencjał. Tabletki działają prawie natychmiastowo, cena w okolicach 6zl, wyraźne działanie A nie placebo jak po innych lekach na uspokojenie bez recepty, tylko trochę krótko dziala imho. Zarzucając w sklepie już po krótkich zakupach działanie zanikło.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata