Pytanie o ryzyko związane z zażyciem 50μg LSD

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 16 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2018
  • 1716 / 351 / 25

Skoro nie jesteś obciążony genetycznie oraz będziesz miał trip sittera to serio nie ma się czego bać, o ile w ogóle coś poczujesz. Rozumiem chęć podejścia do tego jak najlepiej, ale przy tak małej dawce prawie wszystko będzie ok. Prawie, bo może być niedosyt. Dlatego przy dobrym S and S radziłbym jednak zjeść 100 mcg, a nie dzielić karton na pół (bo pewnie masz takie po 100 mcg). Kolega Cię ogarnie, choć nawet przy takiej dawce nie ma strachu. Nie pal zioła, dobrze się nastaw i ładuj cały papier.
Rejestracja: 2007
  • 1240 / 185 / 0

50 mikrogramów brać to jak spuścić je w kiblu. Moje trzy grosze.

NIC Ci nie powie o substancji. W żaden sposób nie przygotuje do tripa. Po prostu marnotrawstwo.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Oświadczenie Aurora Polska ws. dostaw medycznej marihuany

Aurora Polska wydała oficjalne oświadczenie ws. dostaw swoich produktów do hurtowni. Spółka poinformowała dlaczego pierwsza dostawa suszu, określona jako testowa, była tak niewielka (zaledwie 6 kg). Dowiadujemy się także kiedy można się spodziewać regularnych dostaw suszu oraz z czego to wynika.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 2 / 0

Niestety 50 mikrogramów to maksymalna ilość, do jakiej obecnie mam dostęp. Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie prawdziwy trip, tym niemniej jest to coś, co do tripa być może mnie zbliży. Tak czy tak dzięki wielkie za odpowiedzi.
Rejestracja: 2007
  • 1240 / 185 / 0

Nie zbliży. To nie będzie nawet jak zjazd na sankach z osiedlowej górki vs zjazd poza trasą na desce. W niczym nie przypomina tripu.
Rejestracja: 2018
  • 162 / 32 / 0

Za to fajnie czuć body high.
Ale racja, to raczej nie będzie psychodeliczne doświadczenie.
Rejestracja: 2016
  • 273 / 65 / 0

Jak dla mnie to 50ug to idealna dawka na pierwszy trip jak nie miało się wcześniej doświadczenia z psychodelikami. Z kolegą braliśmy tyle na pierwszy raz (co prawda 1P-LSD) i było idealnie. Dopiero na drugi raz poszło po 100ug i wtedy to już był trip z wizualami i takimi tam, ale jednak lepiej że wcześniej mieliśmy zaznajomienie się z substancją i tym jak człowiek się po niej czuję jeżeli chodzi o bodyload, euforię itp.
Posty: 16 Strona 2 z 2
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1087 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Djshh i 2 gości