Znacie jakieś badania na temat szkodliwości BenzoRC?

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 54 / 2 / 0

Skoro to są znane substancje w niektórych krajach już nielegalne, czy nie powinno być choć trochę badań na ich temat? Wyczytałem, że jest odnotowane 26 zgonów z odnotowaniem Flualprazolamu z czego w piętnastu był przyczyną zgonu. Ja rozumiem, że benzosy nie są witaminkami, ale czy te RC aktualnie dostępne są na tyle niebezpieczne, że alprazolam przy nich jest jak jazda w kasku na rowerze trzy kołowym? Swoją drogą dlaczego w niektórych sklepach można dostać Etizolam, skoro z tego co wyczytałem jest nielegalny?
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

Ten flualprazolam i zgony to w jakimś niebezpiecznym mixie? Wrzuciłbyś jakiś link, bo ciekawy jestem.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Kolejny akt oskarżenia przeciwko polsko-wietnamskiemu gangowi plantatorów „trawki”

Kolejne 14 osób zostało oskarżonych przez podkarpackie „pezety” Prokuratury Krajowej w śledztwie dotyczącym polsko-wietnamskiego gangu prowadzącego plantacje konopi indyjskich. Według śledczych z roślin znalezionych w zlikwidowanych uprawach można było wyprodukować blisko 140 kg marihuany. Niewykluczone, że wcześniej gang zebrał kilka razy większe plon
  • 6057 / 1059 / 2

11 sierpnia 2019KarmiKlasik pisze:
Wyczytałem, że jest odnotowane 26 zgonów z odnotowaniem Flualprazolamu z czego w piętnastu był przyczyną zgonu
Cos tu krecisz, ld50 benzo jest bardzo wysokie.
Zapewne ludzie mieszali to z alko i stad zgony.
  • 496 / 59 / 0

Benzo nie da sie przedawkować solo. Zatrucia rc-benzo to pewnie sort zanieczyszczony jakimiś chemikalami.
  • 54 / 2 / 0

Wrzucam link do uchwały w której to wyczytałem.
https://gis.gov.pl/wp-content/uploads/2 ... 6-2019.pdf
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

Przecież tam nie ma nic o zgonach.
  • 54 / 2 / 0

14. Potwierdzone przypadki zatruć i zgonów
a) Na terenie polski : Brak Danych
b) w 2018 r. odnotowano 26 przypadki zgonów z potwierdzoną ekspozycją na flualprazolam, które został zgłoszone przez Szwecję (24 zgony) oraz Finlandię (2 zgony). Przyczynę zgonu odnotowano w 15 przypadkach, a w 8 z nich flualprazolam był wymieniony z nazwy jako czynnik przyczyniający się lub możliwy. (...)
  • 54 / 2 / 0

Może domyślacie się jakie oni tam wrzucają wypełniacze?
Albo jest ktoś kto brał tego wiele i porobił badania czy wszystko z nim okej?
Bo same wypełniacze gdy są neutralne to pół biedy, gorzej jak tak nie jest . Ma ktokolwiek jakieś ciekawe informacje, czy tak dużo ludzi to żre a ich to nie interesuje ?

Na innym forum wyczytałem o kolesiu który pisał z chińczykami, którzy zaopatrują niektórych z naszych polskich vendorów. Oni nie ukrywali faktu, że Eto jest tylko w 60% czyste.
  • 76 / 10 / 6

Flualprazolam to straszny kosior na zwale. Ja po nocce na fecie i gieblu i stresującym dniu jak pod wieczór zarzuciłam zaledwie 0,25 mg to miałam bardzo płytki oddech podobno i trzeba było mnie z 5 minut budzić.
  • 447 / 36 / 1

Flu alpra? Żółte tabsy? Jem benzo rekreacyjnie raz/dwa razy w tygodniu, wczoraj wjebalem 5 flualprazolamow i popilem piwami (godzina 15) i spałem dziś do 11.
Po takiej dawce to norma że mnie uspilo i zerwało film, ale czy jest to taki kosior? Nie powiedział bym. 1 mg flua jest o wiele słabsze niż 0.5 c zolamu. Jak dla mnie clonazolam mocniejszy
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata