TESTY NA NBOME?

Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Mam takie pytanie czy sa jakies testy na wykrywanie nbome w moczu? Czy standardowe testy na narkotyki moga wykazac nbome jako jakis inny narkotyk? Bo mam zamiar nabyc ale nie wiem czy czegos nie wykryje na testach ktoremoge miec robione.
  • 1 / / 0

Czuj się bezpieczny, te standardowe nie są w stanie tego wykryć w ogóle

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

W betonowych bloczkach ukrywał dopalacze

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu radomskiego, który na terenie posesji ukrywał 900 gramów dopalaczy. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt.
Wróć do „Testy na obecność i tożsamość narkotyków”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata