Zestawy suplementów czyli stacki - pytamy tylko, czy dany zestaw ma rację bytu (za podanie nazwy vendora warn)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 84 / 3 / 0

28 stycznia 2020blackgoku pisze:
Mówicie, że zestaw ogólnie jest przekombinowany czy byłby takowy jeśli dodałbym suni, bo tego do końca nie rozumiem :P?
Jakbyś dodał sunifiram, to by cię przestymulowało.
Zastanawiam się nad cytokoliną - brać ją do posiłków czy poza? Teoretycznie tłuszcze powinny wzmacniać jej wchłanialnośc z tego co wiem.
Mnie to obojętne. Albo przed albo w trakcie albo po posiłku. Chociaż najcześciej te "przed" jest 5min przed posiłkiem więc wychodzi na to, że w trakcie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby jednoczesne przyjęcie cytokoliny i surowego żółtka jaja.
Ogólnie rano biorę po śniadaniu 150 mg bupropionu, 1 kapsułkę omega 3 i witamin -------, bacopę, ashwę i 3600-4800 mg piracetamu.
Po obiedzie zjadam znowu witaminy, bacopę, ashwę i omegi
Przypominam! Nie podajemy nazw producentów.
Później do popołudniowej sesji nauki wrzucam znowu 3600-4800 piracetamu i cytokolinę 250 mg.
Zazwyczaj muszę się uczyć od rana do nocy, więc wieczorem zarzucam jeszcze raz piracetam, tylko wtedy już 1200-2400 mg, dorzucam z 3-4g kreatyny i piję mocną kawę.
I lepiej ci po tej kawie spać? Bo chyba nie dosypiasz jak walisz kawę na noc, a następnego dnia jesteś jak zombie i twój właściwy dzień zaczyna się po 12?
Przed snem wrzucam ekstrakt z gingo, ekstrakt z melisy i melatoninę.
bez ginko by było ok
Czy wybrane przeze mnie dawkowanie/zestawienie supli jest ok?
Nie za dużo piracetamu jak na codzienne przyjmowanie?. Dziennie można brać 8 tabletek 1200mg piracetamu, co nei zmienia faktu, że 2x2 by spokojnie wystarczyły.
Z wieczorną kawą jest różnie, wszystko zależy od ilości materiału, którego mam się nauczyć. Staram się ją omijać, jednak czasami histologia/anatka/biologia molekularna robią takie combo, że człowiek nie wie w co ręce włożyć i koniecznym niestety jest nauka jeszcze jakoś do tej 22-23, co nie jest w moim przypadku łatwe po całym dniu nauki. Nawet gdy nie pojawia się u mnie senność, to czuje swoistą blokadę mózgu po przyswojeniu określonej ilości materiału i często resetuje to po prostu drzemką, ale gdy jest wieczór wolę już sięgnąć po kawę. Czy swoista blokada jest normalna? Oczywistym jest, że każdy ma swój limit, natomiast nie napotkałem się aby dotyczyło to kogokolwiek z moich rówieśników z uczelni. Po prostu wszystko zaczyna się mieszać, zdolność "kminienia" i typowej pamięciówki jest bardzo mocno ograniczona.

Piracetamu biorę obecnie tak dużo, bo aktualnie kończy się semestr i mamy niezły młyn. Tak docelowo myślę że będę siedział na 3x2 tabletki 1200 mg jak już wszystko się ogarnie.

Dlaczego ginko na noc jest złe? Nawet w ulotce od jednego z producentów jego ekstraktu spotkałem adnotacje, że ze względu na wywoływaną przez ginko senność lepiej spożywać je w godzinach wieczornych - jeśli o mnie chodzi usypiało mnie już w dzień zanim się o tym dowiedziałem, więc to nie placebo.

Co ogólnie o reszcie - jest ok?
  • 836 / 128 / 1

"Celowości stosowania miłorzębu w profilaktyce demencji oraz choroby Alzheimera, a także jego pozytywnego wpływu na sprawność umysłową, nie udało się potwierdzić w badaniach klinicznych"

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82o ... dwuklapowy

To tyle w kwestii "lepszego przyswajania wiedzy" ...

Co do kawy... ( zazwyczaj ) niweluje senność, ale czy daje efekt " lepszego przyswajania wiedzy, z tym bym się kłócił. Bardziej efekt "muszę coś zrobić" ale nie wiem co...

Myślę, że w tej kwestii lepszy byłby "batonik" trochę glukozy ( energii ) dla ciała i umysłu powinno pomóc " w kryzysie" ... pomijając "mocne/dobre/sprawdzone" sposoby... no ale o narkotykach tutaj mówić nie będziemy

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

W jego aucie znaleziono kilkadziesiąt porcji heroiny

Mężczyzna wpadł podczas prowadzonej przez policjantów obserwacji. W jego samochodzie mundurowi znaleźli worki strunowe z narkotykami. Badanie tych substancji potwierdziło, że jest to heroina w ilość kilkudziesięciu porcji handlowych.
  • 5 / / 0

Witam drogich psychiatrów. Mam pytanie, czy ktoś próbował tego combo jak w tytule. Chcę na sobie poeksperymentować i chcę przedtem zebrać informację, żebym się nie przekręcił od razu. Ogóle teoretyczne założenia znam jak działa. Ale chcę zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych.

@Azazel129, przeniesiono do tematu o stackach - taurinnn
  • 3539 / 860 / 2

Bez sensu. Co tym "kombem" miałbyś osiągnąć? Dobre nawodnienie, minerały, witaminy plus Modafinil powinny być wystarczaje, żeby wycisnąć wiele z tej substancji. Ponadto donepezil raczej jest stosowany przez dłuższy czas, tak samo jak aniracetam. Modafinilu nie powinno się długo stosować.

Poza tym. Bądź sceptycznie nastawiony do wszystkich ofert z "modafinilem". To jest jeden wielki scam. Żeby dostać czysty Modafinil naprawdę trzeba nieźle się natrudzić.
  • 1908 / 268 / 0

Czy tauryna serio jest taka zajebista skurcze ?

Pomijając potas i magnez.
  • 1918 / 1145 / 34

Ciekawym naturalnym zestawem jest też Cordyceps+czosnek+sida cordifolia.
Cordyceps podobnie działa jak Sunifiram nie w 100% ale bardzo podobnie
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4851261/
Czosnek z kolei oprócz wpływu na dopamine,noradrenaline,testosteron,serotonine jest prawdopodobnie antagonista GABA B
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2792615/

https://examine.com/supplements/garlic/ ... omposition
  • 6 / / 0

Witam, obecnie biorę ekstrakt z ashwagandhy na noc i chciałbym do tego dorzucić coś co bym brał z rana. Nie mogę się zdecydować co będzie lepsze i po czym będą lepsze efekty, mam na myśli różaniec górski albo bacope?
  • 2 / / 0

Proszę o sprawdzenie czy nie zachodzą jakieś niekorzystne interakcje pomiędzy tym co biorę:
Rano:
- wit. C w proszku, nie odważam, myślę że ok. 1g,
- mleczan magnezu 200mg + wit. B6 1,4mg,
- kompleks wit. B: witamina B1 2,8mg, witamina B2 4,2mg, niacyna 32mg, witamina B6 4,2mg, kwas foliowy 400µg, witamina B12 5µg, biotyna 100µg, kwas pantotenowy 12mg
- tabletka na wątrobę (piję alkohol przynajmniej raz w tygodniu, ale staram się ograniczyć): L-asparaginian L-ornityny 900mg (w tym 540mg ornityny), cholina 82,5 mg, cynk 10mg
- omega 3 1000mg (330 mg EPA, 220mg DHA), inne kwasy omega-3 100mg, witamina D3 50µg (2000 j.m.), witamina K2 50µg, witamina E (mg α-TE) 12mg,
- NAC 600mg

Wieczorem:
- wit. C w proszku, nie odważam, myślę że ok. 1g,
- mleczan magnezu 200mg + wit. B6 1,4mg,
- tabletka na wątrobę ta sama co rano,
- omega 3 1000mg (330 mg EPA, 220mg DHA), inne kwasy omega-3 100mg, witamina E (mg α-TE) 12mg,
- Tauryna, nie odważam, ale tak na oko z 0,5g.
  • 3 / / 0

Czy "Noopept | GVS-111" i "Cholina | Dwuwinian choliny" to dobre połączenie w celu lepszej nauki, jeśli to będzie mój pierwszy nootrop? Jestem w wieku 18 lat. Od tygodnia czytam i już mi się miesza, bo każdy poleca coś innego, ale chyba ten środek będzie w porządku. I powinienem go brać z tą choliną czy można bez?
  • 84 / 3 / 0

Jak najbardziej noopept będzie dobrym wyborem na 1 nootrop. Co do choliny - zastąp dwuwinian CDP-choliną albo Alpha GPC, dwuwinian słabo przekracza barierę krew-mózg i raczej nie będzie spełniać swojej funkcji.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata