Metkat na mnie nie działa

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 26 / 4 / 0

Jaka różnica jeśli substancji jest tyle samo?

TMq

• 459 / 73 / 0

Im mniejsze stężenie tym wydajniejsza reakcja, jednak warto by się też zainteresować kwasowością roztworu, która też ma wpływ.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Królowa dopalaczy dziękuje prokuratorowi: wsadził mnie za kraty i ocalił życie

Sprawa stała się głośna w całej Polsce na przełomie 2018 i 2019 roku. W trzy miesiące po zażyciu dopalaczy w Zawierciu zmarło sześć osób. Policja dość szybko namierzyła handlarzy tych środków. Właśnie stanęli przed sądem.
  • 991 / 162 / 3

11 września 2019TMq pisze:
Im mniejsze stężenie tym wydajniejsza reakcja, jednak warto by się też zainteresować kwasowością roztworu, która też ma wpływ.
heh... no nie bardzo...

metodą dojapnie... nie ineteresujemy się schematem - im mniej wody tym lepiej... a i reakcja wyjdzie "lepsza"

spokojnie można do 50ml zalewać "czystej wody" ( dla 2 pak )... jednakże dla jednej paki 30ml max jest SI
  • 619 / 50 / 2

Ja najpierw zrobiłem reakcję 360mg pseudoefki metodą 'ciężka bomba'. Poczułem lekkie ciarki dopaminowe po plecach i tyle. Stwierdziłem, że to zwyczajnie za mało więc tym samym przepisem łyknąłem 720mg przereagowanej pseudoefki. Wszystko szło oralnie, roztwór słomkowy, zapach marcepanowo/owocowy. Odczułem tylko senność i z łatwością zasnąłem. Potem zrobiłem oryginalnym przepisem w 15 minut i pojechałem z tym w kabel. Potem przepluczka. Tolerancja zero prócz tych poprzednich prób. SSRI powinno się unikać w trakcie ćpania. Ja biorę tylko tianeptyne (SSRE), Topamax 150mg/d i od pewnego czasu Depakine Chrono 600mg/d i nasennie Trazodon o natychmiastowym uwalnianiu, (w dzień nie ma prawa działać) ale pierwsza próba była bez tego leku więc obstawiam zje aną reakcje. Tylko nie wiem gdzie był błąd.
  • 1979 / 232 / 1

Depakina- jeśli reakcja była ok to stawiam na depakine.
A najlepiej bracie odpuść, kot zniszczy Ci zdrowie - prędzej czy później
  • 2433 / 534 / 155

Depakina (walproinian), ale równie dobrze mógł być to Topamax - topiramat (leki przeciwdrgawkowe i stabilizujące nastrój potrafią nawet wyłączyć kota), a nawet trazodon, u niektórych spłyca stimy.
  • 619 / 50 / 2

Bez depy było sporo lepiej ale i tak gra niewarta świeczki jak dla mnie.
  • 6 / 2 / 0

Aktualizacja:
Kiedy odstawiłam na dobre ssri i brane okazyjnie neuroleptyki, metkat zaczął klepać tak jak powinien. Poskutkowało to dwumiesięcznym ciągiem, z którego próbuję wyjść. Przy podaniu iv średnio klepią dwie paczki, dobrze trzy, choć czuję już tylko wjazd przez kilka sekund. Nie potrafię nie dorzucać, więc dziennie robię co najmniej 2, a najwięcej 4 syntezy (czasem cały produkt pójdzie się jebać, bo nie mam gdzie go wstrzyknąć, działanie po/pr mnie nie satysfakcjonuje w najmniejszym stopniu). Moje życie od dwóch miesięcy polega wyłącznie na kołowaniu kasy, przeprowadzaniu syntez i próbach iniekcji (czasem potrafię się męczyć z godzinę).
Podsumowując: metkat faktycznie powinien działać na każdego, a za jakiś czas zasilę grono parkinsonowców.
PS. Ćpanie opio jakoś już mnie teraz nie kręci - a kiedyś myślałam, że to od majki jestem strasznie uzależniona. :)
  • 886 / 383 / 0

Nie wiem jak SSRI, ale SNRI na bank spłyca fazę metkatową tak że czuć tylko pustą, nic nie wartą stymulację. Testowane na wenlafaksynie - 0 euforii, totalne rozczarowanie. Kolejne próby na wenli i to samo, dopiero po odstawieniu tego kot klepał jak należy.
  • 1979 / 232 / 1

04 listopada 2019Bazylka pisze:
Aktualizacja:
Kiedy odstawiłam na dobre ssri i brane okazyjnie neuroleptyki, metkat zaczął klepać tak jak powinien. Poskutkowało to dwumiesięcznym ciągiem, z którego próbuję wyjść. Przy podaniu iv średnio klepią dwie paczki, dobrze trzy, choć czuję już tylko wjazd przez kilka sekund. Nie potrafię nie dorzucać, więc dziennie robię co najmniej 2, a najwięcej 4 syntezy (czasem cały produkt pójdzie się jebać, bo nie mam gdzie go wstrzyknąć, działanie po/pr mnie nie satysfakcjonuje w najmniejszym stopniu). Moje życie od dwóch miesięcy polega wyłącznie na kołowaniu kasy, przeprowadzaniu syntez i próbach iniekcji (czasem potrafię się męczyć z godzinę).
Podsumowując: metkat faktycznie powinien działać na każdego, a za jakiś czas zasilę grono parkinsonowców.
PS. Ćpanie opio jakoś już mnie teraz nie kręci - a kiedyś myślałam, że to od majki jestem strasznie uzależniona. :)
2 miesiące - jak teraz przerwiesz, to szybko zapomnisz i jeszcze wrócisz do życia, koleżanko. HAMUJ TERAZ! Kot Cie zeszmaci, zdegraduje finansowo a walenie po kablach zamieni cie w dramat. Napisałbym chodzący, ale to już nieodpowiednie okreslenie. Kurwa, roztrzęsiony albo leżący dramat.
Ile masz lat?
Jak chcesz, napisz mi więcej na pw
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata