Jaka łatwo dostępna substancja na ciekawą podróż?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1602 / 308 / 0

dziecko drogie, już wrzesień! zatem- wypierdalaj do szkoły

a nie jakieś podróże z halunami...
  • 171 / 13 / 0

Nie próbowałem tego według wszystkiego co czytałem, 4 saszetki na 1 raz?... Wydaje mi się, że max. 2.Najbardziej psychodeliczny trip po deliriancie hmm to też ciekawe.Jakbys chciała spróbować to pamiętaj o ekstrakcji oraz o tym, że mogą zostać różne powidoki na dłuższy czas, poczytaj sobie.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

19-letni Janusz płacił amfetaminą za mieszkanie?

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.
Użytkownik nieaktywny
  • 93 / 10 / 0

Polecanie komus benzydaminy lub galki xdddd juz lepiej 1plsd czy homipta na paczkomat zamowic.
  • 57 / 1 / 0

Polecam DXM
Bardzo dostępny środek i naprawdę magiczny . I jak będzie już srogo to zapal mj .
Pozodrawiam
  • 1143 / 95 / 0

13 września 2019Codeine420 pisze:
Nie próbowałem tego według wszystkiego co czytałem, 4 saszetki na 1 raz?... Wydaje mi się, że max. 2.Najbardziej psychodeliczny trip po deliriancie hmm to też ciekawe.Jakbys chciała spróbować to pamiętaj o ekstrakcji oraz o tym, że mogą zostać różne powidoki na dłuższy czas, poczytaj sobie.
Po dwóch nic się kurwa nie działo, tylko powidoki, stymulacja i bardzo, bardzo słabe halucynacje. Może trochę mi robaki pochodziły po dywanie, to wszystko

Szkoda nerek na taką chujową podróż xD
  • 397 / 45 / 0

Nalepiej żeby Cię ktoś wprowadził w ten świat w realu. Bo tu możesz opacznie zrozumieć i lipa. Swój swojego zawsze znajdzie. Powodzenia :korposzczur:
  • 250 / 21 / 0

Najłatwiej dostępny - DXM
Też łatwo dostępne - 4-HO-MiPT, 1P-LSD

uważaj z dawką i zadbaj o S+S
  • 9 / / 0

13 września 2019SampleTube pisze:
benzydamina 4 saszetki Tantum Rosa, będziesz zadowolona

Ja w wieku 15 lat przeżyłem dzięki temu najbardziej psychodeliczny trip w życiu i nie, nie jest to post prześmiewczy

Powodzenia!
Brałam. Odpowiednią dawką okazało się dla mnie 6 saszetek. Bardzo ciekawe doświdczenie wizualne jak i fizyczne :).
  • 2774 / 618 / 0

A jednak benzydamina! No i spodobała się, to ogromny plus dla Ciebie!
  • 523 / 63 / 0

@Zielona24 Obecnie to grzyby, bo zaczął się sezon :grzybki: :ręka: Z apteki polecam DXM i kodeinę - może nie tyle co podróż, ale można bardzo przyjemnie spędzić wieczór na tej substancji, przynajmniej nie robi chaosu w głowie, że wyglądasz o tak -> :halu:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata