1cP-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2006 / 422 / 37

Na razie jest, prawo analogowe nie obejmuje lizergamidów. Już się biorą za 1P, to pewnie i 1cP zostanie niedługo zbanowane. Póki co legal, ofc należy zachowywać najwyższe środki ostrożności.
  • 180 / 3 / 0

Jak jest z przechowywaniem 1cP-LSD? Czy blotter musi być przypadkiem w lodówce by substancja się nie rozłożyła?

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Jak minimalizować szkody związane z paleniem tytoniu?

Ryzyko zdrowotne związane z paleniem tradycyjnych papierosów jest oczywiste. Można jednak próbować zmniejszać niekorzystne skutki palenia.
  • 2006 / 422 / 37

Wystarczy zapewne ciemne suche miejsce, chyba że chcesz zostawić kartony na lata, wtedy rzeczywiście lepsza będzie lodówka/zamrażarka.
  • 5 / 1 / 0

Heja,
odświeżam troche temat, ale zauważyłem że juz 1p-LSD nam zabrali. Pytanie, cyz wiecie może co jest z 1CP-LSD? nie moge odnaleźć tego w tej nowej uchwale, a to chyba nie podpada pod prawo analogowe (PL)?
  • 3 / / 0

@bzikusek Tak, 1cp-LSD nie podpada pod prawo analogowe. Jest legalne, można korzystać.
  • 277 / 7 / 0

Że można to wiadomo, nie wiem czy trzeba. W porównaniu do zwykłego elesde czy chociażby ETH-LAD skutki uboczne mnie trochę zniechęcają, to pocenie się. Narazie mi się skończyło, więc nie było tematu.
Aktualnie myślę nad połączniem PST z jakimś lizergamidem, niekoniecznie 1cP. PST długo się ładuje, o tyle o ile lizer, więc skutki mogą być ciekawe. To wszystko to mój osobisty sen i nie ma nic wspólnego z samsarą, hyhyhy.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata